معرفی بی وای دی D1؛ محصولی متفاوت با پیشرانه الکتریکی + قیمت

 اخیرا محصولات الکتریکی را معرفی کردیم که آخرین آن کوپه جدید الکتریکی جنسیس می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید مشخصات این کانسپت جدید را مشاهده نمایید. اما بی وای دی یک محصول الکتریکی جدید را نیز در خط تولید خود وارد کرده است که با نام D1 شناسایی می شود و دارای ظاهری تقریبا غیر متعارف می باشد.

دی۱ در کلاس مینی ون قرار دارد اما به عنوان یک خودروی خانوادگی آینده نگر در بررسی های مورد توجه قرار گرفته است. این محصول در بازار چین حدود ۲۳ هزار دلار قیمت خواهد داشت.

3.jpg

2.jpg

4.jpg
این محصول برابر با ۴۳۹۰ میلیمتر در طولف ۱۸۵۰ میلیمتر در عرض و ۱۶۵۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۸۰۰ میلیمتر محاسبه شده است.

این خودروی ۱۶۴۰ کیلوگرمی ظرفیت حمل ۵ سرنشین را دارد. رینگ های آلومینیومی در حالت استاندارد ۱۶ اینچی هستند.

در بخش پیشرانه در یک موتور الکتریکی ۱۰۰ کیلوواتی(۱۳۴ اسب بخار) با گشتاور ۱۸۰ نیوتن متر استفاده شده است. باتری لیتیومی ۵۳.۶ کیلووات ساعت امکان پیمایش ۴۱۸ کیلومتر را برای این خودرو فراهم می کند. بیشینه سرعت نیز برابر با ۱۳۰ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

5.jpg

6.jpg

در بخش جعبه دنده همانند اکثر محصولات الکتریکی این روزها از نمونه تک سرعته که با محور جلو در ارتباط دارد، استفاده شده است.

در طراحی جزئیات کابین دی۱ دقت قابل توجه ای نسبت به سایر محصولات مشابه، قابل مشاهده است. از امکانات کابین می توان به سیستم تهویه اتوماتیک، استارت دکمه ای، نمایشگرهای دیجیتال، بلوتوث، ناوبری ماهواره ای، یو اس بی برای ردیف جلو و عقب، استراحتگاه دست جلو، کنسول میانه با طراحی خاص دو طبقه، پاور ویندوز جلو و عقب، آینه های مجهز به گرمکن با تغییر وضعیت الکتریکی و … اشاره کرد.

7.jpg

8.jpg

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: ورود بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، رادار پارک جلو و عقب، نشانگر فشار باد لاستیک ها، دوربین عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، ترمز اضطراری، دستیار حرکت در سربالایی، سیستم پارک اتوماتیک، هدلایت اتوماتیک، ایزوفیکس صندلی کودک، ایربگ کامل غیر از نمونه جانبی ردیف عقب و … قابل اشاره هستند.

منبع:عصر ایران
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود