قیمت پورشه ۹۱۱ GT3 مدل ۲۰۲۲ اعلام شد + عکس

سرانجام کمپانی پورشه از ۹۱۱ GT3 جدید سری ۹۹۲ در فوریه ۲۰۲۱ رونمایی کرد.

 ما می دانستیم که این محصول فوق العاده پورشه خودروی گرانی خواهد بود و با قیمت اولیه ۱۶۱ هزار و ۱۰۰ دلار، به مراتب بیشتر از نسل قبلی GT3 است. از این مبلغ ۱۳۵۰ دلار برای مقصد، رسیدگی و پردازش را شامل می شود.

2022-porsche-911-gt3-tail.jpg
قیمت مدل فعلی پورشه ۹۱۱ از ۱۴۳ هزار و ۶۰۰ دلار شروع شد، بنابراین ما در حال جستجوی جهش قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ دلار هستیم. این قیمت معادل یک هوندا فیت با گزینه مناسب است، اما GT3 در مقایسه با نسخه قبلی خود دارای چندین به روزرسانی نسبتاً قابل توجه است.

در زیر کاپوت هنوز یک موتور ۴.۰ لیتری تنفس طبیعی وجود دارد، هرچند با قدرت ۵۰۲ اسب بخار (۳۷۴ کیلووات) تقریباً مشابه مدل قدیمی است. تغییرات بزرگی در زیربناها ایجاد می شود، از جمله سیستم تعلیق و ترمزهای قویتر و بزرگتر. کابین نیز دارای فن آوری و امکانات بیشتری است.

2022-porsche-911-gt3-side.jpg
جدیدترین نسل مدیریت ارتباطات این خودروساز، با ارائه یک رابط صفحه لمسی جدید مبتنی بر تایکان برای استفاده راننده و سرنشین، از خودروی اسپرت بهره مند خواهد شد. همچنین این به روزرسانی ها دوره آزمایشی ارائه خدمات را از یک سال به سه سال افزایش می دهد. با این حال، به روزرسانی ها نیز هزینه دارند، زیرا قیمت پایه ۹۱۱ کاررا به ۱۰۱ هزار و ۲۰۰ دلار افزایش می یابد. سایر تریم های محصولات ۹۱۱ نیز با افزایش سالانه روبرو هستند.

2022-porsche-911-gt3-cabin.jpg

۹۱۱ توربو S کابریولت با رده بالای موتور همچنان دارای یک توربوشارژ دوقلو ۳.۸ لیتری تخت شش است که ۶۴۰ اسب بخار قدرت (۴۷۷ کیلووات) تولید می کند. قیمت آن نیز تا سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است و ۲۱۹ هزار و ۸۰۰ دلار است. در مورد GT3، پورشه می گوید که این پاییز به نمایندگی های فروش خواهد رسید.

2022-porsche-911-gt3-nurburgring-time.jpg

2022-porsche-911-gt3-seats.jpg

2022-porsche-911-gt3-front.jpg

منبع:خبر خودرو
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود