درز تصاویر جاسوسی از فضای داخلی نیسان Z مدل ۲۰۲۲

0 20

 یک عکس که به تازگی منتشر شده است، نمایی تار از کابین نسل بعدی Z ارائه می دهد.

تصویر نسبتاً مبهم است اما به نظر می رسد صندلی های این محصول نیسان دارای روکش جیر مصنوعی و پشتی های چرمی هستند. داشبورد از پلاستیک بسیار براق استفاده می کند که باعث می شود کابین بسیار ارزان به نظر برسد. فاصله بین پانل ها نیز بسیار زیاد به نظر می رسد.

nissan-z-interior-leak-cropped.jpg

گزارش های اخیر نشان می دهد که نیسان این کوپه را Z می نامد و قیمت آن از ۳۴ هزار و ۹۹۵ دلار شروع می شود. این خودرو با موتور توئین توربو ۳.۰ لیتری V6 قدرت ۴۰۰ اسب بخار قدرت (۲۹۸ کیلووات) و ۳۵۰ پوند فوت (۴۷۵ نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. خریداران می توانند یک جعبه دنده اتوماتیک شش سرعته دستی یا ۹ سرعته با منبع مرسدس بنز را انتخاب کنند. اگر این شایعات صحت داشته باشد، ممکن است کوپه جدید یک خودروی پرفورمنس باشد.

Nissan_Z_Proto_exterior_Rear_Three-quarter-source-1024x683.jpg

گزارش شده است که خریداران می توانند Z جدید را با بسته های اختیاری به قیمت هر کدام ۵ هزار دلار به روز کنند. نوع S می تواند ترمزهای برمبو را اضافه کند. تیپ T شامل مواردی مانند روکش چرم، صندلی های قابل تنظیم برقی گرم و خنک شده و کروز کنترل تطبیقی است.

گفته می شود که Z در اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. این زمان بندی با توجه به تعداد مدل های پیش تولید که اخیراً در عکس ها نشان داده می شوند، منطقی است.

nissan-z-proto-in-person-first-look-side-profile-low.jpg

منبع:خبر خودرو
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود