BYD تانگ پر حاشیه، به کارخانه کارمانیا رسید + عکس

0 18

بر اساس تصاویری که دقایقی قبل منتشر شد نخستین نمونه BYD Tang بنزینی وارد کارمانیا شده است.

مدتی قبل بر اساس اسناد منتشر شده گمرک مشخص شد که دو دستگاه BYD Tang مدل ۲۰۲۱ برای انجام تست های فنی ثبت سفارش شده اند و اکنون شاهد ورود این محصول جدید و جنجالی به کارمانیا برای آغاز تست ها هستیم.

تانگ بنزینی از پیشرانه دو لیتری توربو طراحی شده توسط BYD بهره می برد که ضمن بهره گیری از سیستم تزریق سوخت مستقیم GDI در دو نسخه با قدرت های ۱۹۲ و ۲۰۵ اسب بخار قابل عرضه است. همچنین در هر دو نسخه تانگ حداکثر گشتاور آن به ۳۲۰ نیوتون متر می رسد که در مجموع تانگ را به یکی از قدرتمندترین خودروهای تازه وارد به کشور بدل می کند.

تانگ با طول حدود ۴.۹ متر و ارتفاع ۱.۷ متر در زمره بزرگترین کراس اوور های بازار قرار می گیرد و امکان عرضه در نسخه های ۵ یا ۷ سرنشینه را دارد. این کراس اوور جدید همچنین برای انتقال قدرت به محور جلو به گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک مجهز شده است.

بازه قیمتی تانگ از ۲۰ تا ۲۷ هزار دلار است و به احتمال زیاد در فاز نخست به مشتریان تعهدات معوق کارمانیا اختصاص پیدا کند. هنوز اطلاعاتی از جزئیات دیگر نسخه نهایی تانگ برای بازار ایران منتشر نشده است و به محض دریافت اطلاعات تکمیلی این جزئیات اطلاع رسانی خواهد شد.

2.jpg

4.jpg

3.jpg

5.jpg

منبع:عصر خودرو
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود