اعلام قیمت جدید انواع موتورسیکلت های طرح هوندا CG در بازار + جدول

0 16

در دنیای امروز که وسایل نقلیه نقش مهمی در زندگی دارند هر کسی بنا بر نیاز خود به سراغ یک نوع وسیله نقلیه میرود اما در کشور ما با توجه به سهمیه بندی بنزین و ترافیک سنگین شهری و همچنین مهم بودن قیمت برای خریداران بسیاری به دنبال خرید یک موتورسیکلت هستند تا بتوانند به راحتی از چنگال ترافیک شهرهای بزرگ مثل تهران در برخی از ساعت هنگام رفتن به محل کار یا بازگشت از ان بگریزند.

البته برخی نیز به امرار معاش از طریق موتورسیکلت میپردازند به همین دلیل اهمیت وسیله نقلیه ارزان قیمت با تعمیرات اسان و ارزان مثل CG125 معلوم میشود .

به سال ۱۳۵۷ باز میگردیم زمانی که کمپانی هوندا ژاپن موتور سیکلتی را وارد بازار ایران کرد که CG 125 نام داشت این موتورسیکلت که بسیار موفق بود با توجه به قابلیت هایی که داشت تا به امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته و شرکت های بسیاری زیادی در ایران تاکنون به تولید این محصول روی آورده اند که با برخی از آنها و قیمتشان آشنا خواهیم شد.

این طرح هوندا به دلیل قابلیت های بسیار بالای خود به قدری محبوب شد که ده ها موتور دیگر با این طرح و شمایل تولید و یا وارد بازار شد. در جدول زیر نگاهی به قیمت ها طرح ها خواهیم داشت.

مدل حجم موتور (CC) قیمت (تومان)
احسان (استارتی) ۱۲۵ ۲۳،۰۰۰،۰۰۰
رهرو ۲۰۰ ۲۸،۰۰۰،۰۰۰
همتاز 
 
۱۲۵ ۲۹،۰۰۰،۰۰۰
۱۵۰ ۳۲،۰۰۰،۰۰۰
۲۰۰ ۳۴،۰۰۰،۰۰۰
به پر ۱۲۵ ۲۹،۰۰۰،۰۰۰
لیفان ۲۰۰ ۳۰،۰۰۰،۰۰۰
نامی (هندلی) ۱۲۵ ۲۵،۵۰۰،۰۰۰
نامی (استارتی) ۱۲۵ ۲۵،۸۰۰،۰۰۰
نامی ۱۵۰ ۲۸،۲۰۰،۰۰۰
نامی ۲۰۰ ۳۰،۰۰۰،۰۰۰
زمرد
 
۱۲۵ ۳۰،۰۰۰،۰۰۰
۱۵۰ ۳۰،۷۰۰،۰۰۰
۲۰۰ ۳۲،۵۰۰،۰۰۰
منبع:ایران جیب
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود