حضور فیدلیتی (جتور X70) در لیست ده خودرو SUV پرفروش در بازار چین

0 11

شرکت بهمن موتور از تیر ماه ۱۴۰۰ فروش محصول فیدلیتی را آغاز میکند و این SUV جذاب رسما عضوی از بازار خودروی ایران خواهد شد.

برای مشاهده اولین تست فنی و رتجربه رانندگی با این خودرو بر روی آن کلیک نمایید.

جالب است که بدانید فیدلیتی(ازخانواده جتور X70) که در بازار چین عرضه میگردد از سال ورود به بازار( ۲۰۱۸) تا کنون درلیست ۱۰ خودروSUV پر فروش (TOP10)این بازار بوده است.تا جاییکه آمار فروش سال ۲۰۱۹ این محصول مساوی با مجموع فروش ۷ سال گذشته جک S5 در این بازار بوده است .

نکته قابل توجه دیگر در آمار و ارقام حاکی آن است که در بازار چین از محصول جتوردر سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۲۸ هزار خودرو به فروش رسیده است و سرجمع فروش سایر SUV های هم کلاس بازار چین از جمله جک اس۵، تیگو۵، تیگو۷، هایما اس۵ و هایما اس ۷، که همگی در بازار ایران حضوردارند در سال مذکور کمی بیش از ۲۶ هزار خودرو بوده است.

سال فروش جتور فروش جک اس ۵+ تیگو ۵+تیگو ۷+ هیما اس۵+ هایما اس ۷
۲۰۱۹ ۱۲۸۱۲۹ ۲۶۱۷۹
۲۰۱۸ ۴۰۰۹۹ ۱۱۳۲۸۴                  

جتور در ایران همان خودرو فیدلیتی گروه بهمن است. خودرویی که این روزها درسر زبان خاص و عام است و توانسته نظرات را با امکانات بی نظیرش، عملکرد بدون نقص و قیمت رقابتی به خود جلب کند. مجموعه امکانات و قیمتی که در این روزهای بازار ایران باورنکردنی است و میرود تا در آینده ای نزدیک لقب پرفروش ترین خودرو SUV در ایران را به خود اختصاص دهد.

البته وجود شرکتی مانند بهمن که در زمینه خدمات بعد از فروش و رضایت مشتری پیشتاز بازار ایران است به عنوان عرضه کننده این خودرو و دیگراینکه سرمایه گذاری بزرگی در زمینه خطوط این خودرو از قبیل پرسها ،موتور، خط رنگ ، خط بدنه و مونتاژ در بهمن ایجاد می شود، دلگرمی خاصی به مشتری برای مالکیت این خودرو می دهد.

فیدلیتی خودرویی است که عنوان اولین suvتولید داخلی(با مالکیت پلتفرم) را در کشور به خود اختصاص می دهد و مدلهای متفاوت آن در آینده حتما سلائق مشتریان را پوشش می دهد.

منبع:خبر خودرو
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود