نگاهی به قیمت خودروها در بازار ۲ روز بعد از نتایج انتخابات ریاست جمهوری

0 18

 در حال حاضر پیش بینی فعالان بازار خودرو در مورد قیمت ها به روزهای آینده موکول شده چرا که معتقدند در حال حاضر نمی توان تصمیم قطعی را در مورد سرنوشت قیمت خودروها در بازار مطرح کرد.

خیلی از متقاضیان خرید خودرو انتظار داشتند با مشخص شدن نتیجه انتخابات بازار خودرو روند کاهشی و یا افزایشی خود را معلوم کند تا بتوانند تصمیم منطقی تری برای خرید یا فروش خودرو خود بگیرند ولی در حقیقت هیچ اتفاق خاصی نیفتاد و کماکان بازار در رکود به سر می برد.

بازار خودرو در طول روزهای اخیر به دلیل داغ بودن انتخابات ریاست جمهوری به نوعی در رکود مطلق به سر می برد و کمتر معامله ای در آن صورت می گرفت. اکثر خریداران و فروشندگان معتقد بودند بعد از انتخابات ریاست جمهوری تغییرات قیمتی در بازار بوجود خواهد آمد اما در حال حاضر که دو روز از انتخابات ریاست جمهوری گذشته است همچنان بازار خودرو رونقی نداشته و روند کاهشی قیمت ارز عاملی شده تا هم خریدار و هم فروشنده نسبت به معاملات سرد شوند.

پیش بینی فعالان بازار خودرو در مورد قیمت ها به روزهای آینده موکول شده چرا که معتقدند در حال حاضر نمی توان تصمیم قطعی را در مورد سرنوشت قیمت خودروها در بازار مطرح کرد.

مشاهدات بازار نیز نشان می دهد قیمت انواع خودرو نسبت به روزهای گذشته تغییری نداشته و با ثبات قیمت روبروست. به نحوی که کوئیک آر با قیمت ۱۵۹ میلیون تومان، کوئیک معمولی ۱۵۳ ملیون تومان و تیبا صندوقدار ۱۲۹ میلیون تومان مودر معامله قرار می گیرد.

علاوه براین ساینا ۱۴۶ میلیون تومان، سمند سورن ۲۴۲ میلیون تومان، پژو ۲۰۶تیپ دو ۲۰۸ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۲۶۴ میلیون تومان، سمند ال ایکس ۲۰۰ میلیون تومان، پراید ۱۱۱ ” ۱۳۲ میلیون تومان”، پژو ۲۰۶صندوق دار ۲۷۰ میلیون تومان، دنا ۲۸۷ میلیون تومان، پژو پارس ۲۴۳ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۳۸۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

منبع:تسنیم
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود