انتشار اولین عکس از رنگ جدید شورولت کامارو مدل ۲۰۲۲

0 13

شورولت در حال اصلاح ساختار کامارو برای مدل ۲۰۲۲ است. کامارو یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین محصولات شرکت شورلت می باشد و برای مدل جدید آن برای عرضه در سال ۲۰۲۱ تغییرات جالبی را در نظر گرفته است.

هیچ دلیل خاصی برای این تصمیم وجود ندارد، اگرچه با شش سال افت مداوم فروش، دیدن ساده سازی خودروهای اسپرت توسط خودروساز غیرمنتظره به نظر نمی رسد. با این حال، اخبار خوبی برای سال مدل ۲۰۲۲ وجود دارد.

طراح جنرال موتورز، طرحی را منتشر کرد که کامارو مدل ۲۰۲۲ را با رنگ جدید به تصویر می کشد. رنگ نارنجی قابل توجهی که در اینجا می بینید نارنجی زنده نام دارد و جایگزین رنگ نارنجی کراش قبلی می شود.

2019-chevrolet-camaro.jpg

ما از قیمت گذاری رنگ جدید اطلاع نداریم، اگرچه احتمالاً از همان فرمول رنگی که جایگزین می کند پیروی خواهد کرد. گزینه نارنجی کراش با قیمت ۳۹۵ دلار ارائه شده است و ما انتظار داریم قیمت مشابه یا بسیار مشابه برای رنگ نارنجی جدید داشته باشد.

نارنجی زنده برای سال مدل جدید تنها رنگ جدید در پالت کامارو نخواهد بود. رنگ جدید آبی رپید از سال ۲۰۲۱ جایگزین رنگ شوک خواهد شد. در فوریه سال جاری، شورولت پیش نمایش اولیه رنگ جدید را به ما ارائه داد. شایان ذکر است که این افزودنی جدید در پالت رنگ زمانی منحصر به شورولت کوروت C8بود.

انتظار می رود نسل ششم کامارو از سپتامبر سال جاری تولید شود. مدل ۲۰۲۲ احتمالاً چند پیشرفت جزئی در عین حال مهم را به همراه خواهد داشت، اگرچه در حال حاضر علاوه بر رنگ های جدید چیزهای زیادی شناخته نشده است.

2021-Chevrolet-Camaro-Wild-Cherry-Design-Package.jpg

منبع:خبر خودرو
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود