معرفی خودروی منصوری G63؛ رونوشت ۸۵۰ اسب بخاری از شاسی بلند اشرافی مرسدس بنز + عکس

0 14

به تازگی یکی از پروژه های مرسدس بنز منصوری با نام تیونینگ مرسدس- آ ام گ G63 مدل ۲۰۲۱ را مورد بررسی قرار دادیم که جزئیاتش را یم توانید با کلیک بر روی آ» مشاهد نمایید. اما مرسدس بنز جی-کلاس آنقدر محبوب تیونرهای برجسته جهان است که پیوسته آنرا وارد برنامه های شخصی سازی خود می کنند.

یک بار دیگر منصوری سراغ جی-کلاس رفته تا آ ام گ جی۶۳ را با امضای خود معرفی می کند. طبق راهبرد مورد علاقه منصوری، بازهم فیبرکربن نقش مهمی در قسمت های مختلف بدنه عهده دار شده و البته تیونر رنگی بسیار متفاوت را نیز انتخاب کرده است.

3.jpg

2.jpg

1.jpg
پیش از این نیز پروژه ای از جی-کلاس منصوری را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم که اینجا برای مطالعه در دسترس قرار دارد.

جی۶۳ منصوری با رنگ زرد موزی تنها محدود به ۱۰ دستگاه خواهد بود. در بخش پیشرانه از تپنده ۸ سیلندر ۴ لیتری توربودوقلو با ۸۵۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتن متر استفاده شده است.

5.jpg

4.jpg

6.jpg
در آزمایش ها، خودرو طی ۳.۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت رسیده است.

بخش های فیبرکربنی روی درپوش موتور، اسپویلر سقف در قسمت جلو، ال ایی دیی کمکی روی سقف، قاب کربنی آینه های جانبی، بال کربنی روی سقف، جزئیات کربنی روی بامپر(سپر) جلو و عقب، قاب کربنی زاپاس و همچنین در فضای داخل کابین؛ همگی مخاطب را برای دقایقی درگیر زیبایی های خود می کند.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

منبع:عصر ایران
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود