اعلام قیمت رسمی نیسان پث فایندر مدل ۲۰۲۲جدید + عکس

0 14

نیسان پث فایندر کاملاً جدید مدل ۲۰۲۲ در تابستان امسال راهی نمایندگی های فروش می شود و مارک ژاپنی پیش از عرضه، قیمت آن را اعلام کرده است.

پث فایندر جدید امکانات جدیدی را ارائه می دهد و در داخل آن انبوهی از فناوری های جدید وجود دارد و بازگشت به ریشه های ناهموار مدل را نشان می دهد. قیمت نیسان پاتفایندر مدل ۲۰۲۲ از ۴۳ هزار و ۷۹۸ دلار شروع می شود.

پث فایندر مدل ۲۰۲۲ پهن تر و بلندتر شده است، با این وجود قیمت بالاتری نیز به دست آورده است.

Nissan-Pathfinder-2022-1280-21.jpg

Nissan-Pathfinder-2022-1280-1a.jpg

Nissan-Pathfinder-2022-1280-01.jpg

این خودرو با یک سیستم استاندارد جدید AWD با هفت حالت درایو شروع می شود. گشتاور حداکثر ۶۰۰۰ پوندی (۲۷۲۲ کیلوگرمی) و یک موتورV6 با قدرت ۲۸۴ اسب بخار با پشتیبانی از گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک، همه بخشی از بسته جدیدی هستند که در زیر بدنه بوکسور و با ظاهر سخت قرار دارند.

دستیار پروپایلوت و سیفتی شیلد ۳۶۰نیسان استاندارد هستند. اولی به کروز کنترل تطبیقی ​​و فرمان هدایت لاین-مرکز و دومی با طیف گسترده ای از کمک های راننده معروف مانند ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابر پیاده، هشدار برخورد به جلو، هشدارهای عبور متقابل و عقب و غیره ارائه می شود.

Nissan-Pathfinder-2022-1280-2f.jpg

Nissan-Pathfinder-2022-1280-3c.jpg

Nissan-Pathfinder-2022-1280-34.jpg
نیسان پث فایندر مدل ۲۰۲۲در پنج تریم ارائه می شود. مدل های پایین S و SV دارای علائم راهنمایی و رانندگی، اپل کارپلی بی سیم، صندلی چرمی و یک صفحه نمایش لمسی ۹.۰ اینچی است. SL پریمیوم به چرخ های ۲۰ اینچی، شارژ دستگاه بی سیم، نمایشگر هدآپ و سیستم صوتی بوز مجهز است، در حالی که مشخصات عالی پلاتینوم دارای صندلی های کاپیتان ردیف دوم، چرم نیمه آنیلین و یک داشبورد دیجیتال ۱۲.۳ اینچی است.

انتظار می رود پث فایندر مدل ۲۰۲۲ در اواسط تابستان در نمایندگی های فروش در سراسر کشور عرضه شود.

Nissan-Pathfinder-2022-1280-4c.jpg

منبع:خبر خودرو
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود