به زودی از آستون مارتین والکری AMR Pro با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار رونمایی می شود + عکس

0 44

پس از انتشار آنلاین تصویر رسمی نسخه والکری، استون مارتین سریع عمل کرد و با تبلیغ هایپرکار والکری جدید خود، برخی از آسیب ها را کنترل کرد.

 همانطور که مشخص شد، نسخه مورد بحث AMR Pro است که اولین بار بیش از سه سال پیش در نمایشگاه خودرو ژنو شاهد آن بودیم. در حالی که آن نمونه بیشتر مفهومی بود، ما اکنون در حال بررسی نسخه تولیدی آن هستیم.

Aston_Martin-Valkyrie_AMR_Pro-2022-1280-04.jpg
در مقایسه با نسخه ۲۰۱۸، مشخصات نهایی والکری AMR Pro با نصب پیشرانه هیبریدی برای اصلاح وزن کاهش می یابد. با این وجود، خروجی از ۱۱۰۰+ اسب بخار ترکیبی این مفهوم به ۱۰۰۰ اسب بخار تولید می شود که به طور انحصاری توسط تنفس طبیعی ۶.۵ لیتری V12 تولید می شود. دور موتور به ۱۱۰۰۰ دور در دقیقه می رسد و به عنوان “شاهکار درونسوز” توصیف می شود.

Aston_Martin-Valkyrie_AMR_Pro-2022-1280-02.jpg
محور این خودرو ۲۶۶ میلی متر (۱۰.۵ اینچ) بیش از خودروی قانونی جاده ای کشیده شده و طول کلی آن ۳۸۰ میلی متر (۱۵ اینچ) افزایش یافته است. علاوه بر این، محورهای جلو و عقب گسترده تر هستند (به ترتیب +۹۶ میلی متر و +۱۱۵ میلی متر به ترتیب) در حالی که زیر بدنه برای جریان هوای مطلوب مورد تغییر قرار گرفته است. استون مارتین می گوید این تغییرات به والکری AMR Pro کمک می کند تا “سطح فوق العاده ای از نیرو” را ارائه دهد، همچنین با تنظیم دقیق به صورت بی سیم امکان پذیر است.

Aston_Martin-Valkyrie_AMR_Pro-2022-1280-07.jpg
فقط ۴۰ نمونه از این خودرو ساخته خواهد شد و همه قرار است با مشخصات رانندگی سمت چپ ارائه شوند. اولین تحویل به مشتریان قرار است در سه ماه چهارم سال ۲۰۲۱ انجام شود.

Aston_Martin-Valkyrie_AMR_Pro-2022-1280-05.jpg

منبع:خبر خودرو
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود