هیولای بالیوودی مین متال موتورز ازانی، هند را هم صاحب “ابرخودرو” کرد + عکس

0

زمانی که در رابطه با صنعت خودروی هند صحبت می شود اولین گزینه هایی که وارد ذهن مخاطب می شوند؛ تاتا و ماهیندرا هستند که البته باید ماروتی سوزوکی را هم به لیست اضافه کنیم.

 اما اخیرا یک بازیگر جدید نیز در هند وارد میدان شده که با نام مین متال موتورز شناسایی می شود. اولین اخبار در رابطه با با این کمپانی در سال ۲۰۱۵ و همزمان با معرفی ام-زرو به عنوان اولین ابرخودروی هندی مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت.

ام-زرو

22.jpg

اکنون نیز کمپانی هندی مذکور ازانی(Azani) را به عنوان ابرخودروی الکتریکی با ۱۰۰۰ اسب بخار خروجی معرفی کرده است. در رابطه با ویژگی های این خودرو باید به ۱۰۰۰ نیوتن متر گشتاور، ۳۲۲ کیلومتر برساعت بیشینه سرعت، شاخص صفر تا ۹۶ کیلومتر برساعت برابر با ۲.۱ ثانیه، باتری ۱۲۰ کیلووات ساعت، برد حرکتی ۵۲۳ کیلومتر و … اشاره کنیم.

24.jpg

علاوه بر اینها، مین متال موتورز به استفاده از شاسی ماژولار آلومینیومی اشاره کرده که می توان از ویژگی ماژولار آن برای ارائه مدل های مختلف بهره برداری کرد.

هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زمان یک نمونه واقعی از این خودرو یا قیمت دقیق توسط کمپانی ارائه نشده اما ثبت سفارش برای آن در وب سایت مین متال موتورز باز شده است!

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

منبع عصر ایران
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود