توسعه حالت های جدید برای بازی Apex Legends

0 10

کارگردان طراحی Apex Legends می‌گوید ریسپاون در راستای گسترش این بازی درنظر دارد تا در سال ۲۰۲۱ راه‌های جدیدی برای تجربه‌ی آن خلق کند.

Apex Legends، ساخته‌ی استودیوی Respawn Entertainment درکنار بازی‌هایی چون کالاف دیوتی وارزون، فورتنایت و پابجی از جمله آثار بتل رویال شاخص محسوب می‌شود. این بازی شوتر Free-to-Play از زمان عرضه‌اش تاکنون توجه میلیون‌ها گیمر را به خود جلب کرده و به‌لطف پشتیبانی مستمر ریسپاون از بازی و عرضه‌ی منظم محتوای جدید برای آن، نه‌تنها توانسته پایگاه بازیکنان خود را حفظ کند، بلکه آن را گسترش داده است. البته باوجود موفقیت حال حاضر Apex Legends برای استودیوی ریسپاون، به‌نظر می‌رسد که آن‌ها قصد دارند پا را از این هم فراتر گذاشته و بازی را بیش‌از‌پیش گسترش دهند.

در ویدیوی پرسش‌و‌پاسخی که به‌تازگی توسط سازندگان منتشر شده، جیسن مک‌کورد، کارگردان طراحی اپیکس لجندز می‌گوید یکی از راه‌هایی که ریسپاون در راستای گسترش و تکمیل‌تر کردن بازی تا پایان سال ۲۰۲۱ درنظر دارد خلق «راه‌های جدید برای تجربه‌ی اپیک لجندز است.» راه‌هایی که بازیکنان ازطریق آن‌ها می‌توانند تجربه‌ی متفاوتی از جهان بازی و شخصیت‌های آن داشته باشند. حرف‌های مک‌کورد را می‌توان این‌گونه تفسیر کرد که ریسپاون قرار است حالت‌های بازی جدیدی را به اپیکس لجندز اضافه کند که با حالت معمول بتل رویال تفاوت داشته باشد.

مک‌کورد در ادامه می‌گوید: «Apex Legends در حال حاضر کاملا یک بازی در سبک بتل رویال است. اما فکر می‌کنم حتی بازیکنانی که به سبک بتل رویال علاقه‌ای ندارند نیز دوست دارند بیشتر در جهانی که خلق کرده‌ایم و درکنار کاراکترهای آن وقت بگذارند. این موضوعی است که می‌خواهیم در سال ۲۰۲۱ به آن بپردازیم و در همین راستا راه‌های جدیدی را برای تجربه‌ی اپیکس لجندز به‌وجود بیاوریم.»

دیگر بازی‌های مشهور فری تو پلی در سبک بتل رویال در مقاطع مختلف حالت‌های بازی جدیدی را درکنار بتل رویال در دسترس گیمرها قرار می‌دهند و خیلی عجیب نیست که ریسپاون نیز تمایل داشته باشد چنین رویه‌ای را برای Apex Legends در پیش بگیرد. اپیکس لجندز همچنین به‌زودی قرار است میزبان فصل نهم باشد که در آن محتوای زیادی از مجموعه‌ی تایتان‌فال به بازی اضافه می‌شود.

نظر شما کاربران دیجیاتک در این خصوص چیست؟ آیا تمایل دارید حالت‌های دیگری غیر از بتل رویال را در اپیکس لجندز تجربه کنید؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع:زومجـــی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود