پیوستن توبی مگوایر، اولیویا وایلد و چند بازیگر دیگر به برد پیت در فیلم جدید دیمین شزل

0 400

توبی مگوایر، اولیویا وایلد، اسپایک جونز و فیبی تانکین، چهار بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران فیلم Babylon به کارگردانی دیمین شزل اضافه شده‌اند.

 فیلم Babylon قرار است پروژه بعدی دیمین شزل، کارگردان فیلم‌های تحسین‌شده‌ای چون فیلم Whiplash، فیلم La La Land و فیلم First Man، باشد که او وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگران بیشتری به فیلم بابیلون اضافه شده‌اند. توبی مگوایر با سابقه بازی در سه‌گانه فیلم Spider-Man، اولیویا وایلد با سابقه بازی در فیلم TRON: Legacy، اسپایک جونز با سابقه بازی در فیلم Bad Grandpa و فیبی تانکین با سابقه بازی در سریال The Originals، چهار بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران فیلم Babylon اضافه‌ شده‌اند.

فیبی تانکین

اکران محدود فیلم Babylon از تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ (۴ دی ۱۴۰۱) آغاز خواهد شد تا شانس حضور در اسکار را پیدا کند و در ادامه اکران گسترده این فیلم برای تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۳ (۱۶ دی ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. علاوه‌بر مگوایر، وایلد، جونز و تانکین، برد پیت، مارگو رابی، کاترین واترستون، لی جون لی، دیگو کالوا، جوان ادپو، سامارا ویوینگ، مکس مینگلا، لوکاس هاس، فلی، روری اسکوول، دیمن گاپتون، پی. جی. برن و اریک رابرتز، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم Babylon تایید و اعلام شده است.

اتفاقات فیلم Babylon در دهه‌ی ۱۹۲۰ میلادی جریان دارد؛ زمانی‌که صنعت سینما از فیلم‌های صامت به سمت فیلم‌های صدادار رفت. بابیلون به اوج‌گیری و سقوط چند شخصیت می‌پردازد. همچنین از فیلم Babylon به‌عنوان نسخه بزرگ‌تر و متفاوت‌تر از فیلم The Great Gatsby توصیف شده است. علاوه‌براین، اطلاعاتی از نقش مگوایر، وایلد، جونز و تانکین در فیلم Babylon دسترس نیست و نمی‌دانیم که آن‌ها قرار است نقش شخصیت‌های واقعی یا داستانی (خلق شده توسط نویسنده) را بازی کنند.

منبع:زومجـــی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود