کوین فایگی: منتظر اعلام بازیگران فیلم چهار شگفت انگیز در آینده نزدیک نباشید

0

کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در مصاحبه جدید خود گفته که به این زودی نباید منتظر اعلام انتخاب و معرفی بازیگران ریبوت فیلم Fantastic Four باشیم.

 مدت زمان زیادی از معرفی ساخت ریبوت فیلم Fantastic Four می‌گذرد، اما اطلاعات خیلی زیادی در مورد فیلم چهار شگفت انگیز در دسترس نیست و حتی بازیگران آن نیز مشخص و معرفی نشده‌اند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، طرفداران ظاهرا باید مدت زمان بیشتری را برای انتشار اخبار بیشتر در مورد فیلم جدید اولین خانواده دنیای مارول صبر کنند. کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که به این زودی قرار نیست اخبار استخدام و معرفی بازیگران ریبوت فیلم Fantastic Four را بشنویم.

فایگی به ET Online گفت: «فکر نمی‌کنم که به‌زودی و در آینده نزدیک چیزی اعلام شود. این اولین رویداد فرش قرمز [افتتاحیه فیلم Black Widow] ما طی دو سال گذشته بوده است. در گردهمایی‌ها و رویدادهایی که با حضور طرفداران در آینده برگزار خواهند شد، خواهیم دید که چه اتفاقی می‌افتد و ببینیم که می‌توانیم اخبار بیشتری را منتشر کنیم یا نه. امیدوارم این اتفاق در آینده نزدیک رخ دهد.»

کوین فایگی در فرش قرمز فیلم Black Widow

ساخت ریبوت فیلم چهار شگفت‌انگیز در ماه آذر گذشته اعلام شده بود و در طی آن مشخص شد که جان واتس، کارگردان سه‌گانه اخیر فیلم‌های مرد عنکبوتی وظیفه کارگردانی فیلم Fantastic Four را بر عهده دارد. بااین‌حال، تنها یک لوگو از این فیلم ابرقهرمانی منتشر شده است و هنوز نمی‌دانیم این فیلم در چه زمانی اکران خواهد شد؛ اگرچه بسیاری اعتقاد دارند ریبوت فیلم چهار شگفت‌انگیز در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد. البته مصاحبه فایگی چندان غافلگیر کننده نیست و پیش از این حضور جنیفر لارنس در ریبوت فیلم Fantastic Four تکذیب شده بود.

جاستین کرول، خبرنگار ددلاین در اسفند گذشته اعلام کرده بود که مارول استودیو به‌تازگی ملاقات با نویسندگان مختلف برای بررسی ایده‌ها و نوشتن فیلمنامه ریبوت فیلم Fantastic Four را آغاز کرده است و فیلم اکنون دارای فیلمنامه نیست. او در ادامه گفت که هنوز زمان زیادی تا شروع فیلم‌برداری و تولید ریبوت فیلم Fantastic Four باقی‌مانده است و تایید کرد که باتوجه‌به اینکه هنوز فیلمنامه‌ای وجود ندارد، پس تا مرحله انتخاب بازیگران زمان زیادی باقی مانده و فیلم هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد.

منبع:زومجـــی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود