لاله مرزبان بازیگر فیلم ایتالیایی شد

0

لاله مرزبان بازیگر سینما و تلویزیون که با نقش آفرین در سریال آنام و نازگل در سریال ستایش به شهرت رسید بازیگر فیلم ایرانی ایتالیایی شد.

لاله مرزبان اولین بازیگر ایرانی فیلم صدای پالرمو

لاله مرزبان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با سریال «آنام» به شهرت رسید به عنوان اولین بازیگر ایرانی فیلم محصول مشترک ایران و ایتالیا انتخاب شد.

لاله مرزبان سال گذشته در فیلم «نگهبان شب» به کارگردانی رضا میرکریمی و «بی همه چیز» به کارگردانی محسن قرایی نقش آفرینی کرد. این هنرمند در جدیدترین تجربه کاری خود در فیلم ایرانی ایتالیایی «صدای پالرمو» به کارگردانی فرانچسکا آرچیبوگی حضور خواهد داشت.

لاله مرزبان

فیلم «صدای پالرمو» برخی از بازیگران و عوامل ایرانی دیگر حضور خواهند داشت و داستان آن در ایران، ارمنستان و ایتالیا به تصویر کشیده می شود.

فرانچسکا آرچیبوگی یکی از کارگردانان زن معتبر سینمای ایتالیا است که تجربه حضور در جشنواره کن فرانسه را دارد. فیلمبرداری فیلم«صدای پالرمو» بعد از بهبود شرایط اپیدمی کرونا از اوایل پائیز در میلان ایتالیا آغاز می شود.

هدیه تهرانی و لاله مرزبان

هدیه تهرانی و لاله مرزبان در پشت صحنه فیلم بی همه چیز

لاله مرزبان کیست؟

لاله مرزبان ۲۹ دی ماه ۱۳۷۲ متولد شد و از دوران نوجوانی به صورت حرفه ای فعالیت خود در تئاتر را آغاز نمود.

این بانوی هنرمند در سریال «هوش سیاه» و «هیس دخترها فریاد نمی زنند» حضور داشته و در سال ۱۳۹۵ طی یک فراخوان، نقش اصلی فیلم زیر سقف دودی را بر عهده گرفت.

لاله مرزبان در سال ۱۳۹۶ برای بازی در سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار ایفاگر شخصیت آفرین ثروتیان خواهر ناتنی آرزو بود.

«مهمانخانه ماه نو» نام فیلم دیگری به کارگردانی تاکفومی تسوتسویی در سال ۱۳۹۷ محصول مشترک ایران و ژاپن است که لاله مرزبان نقش مونا را بازی می کرد  و زندگی آرامی با مادر خود داشت اما سفر مردی به ایران زندگی او را دگرگون کرد.

لاله مرزبان

ماساتوشی ناگاسه، لاله مرزبان و علی شادمان در فیلم مهمان خانه ماه نو

این بازیگر تجربه حضور در سریال «ستایش ۳» را نیز دارد، او در این سریال نقش نازگل دختر ستایش و طاهر را بر عهده داشت.

بازیگر مشهور سریال آنام در فیلم ایتالیایی

منبع نمناک
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود