عرضه مایکروسافت آفیس ۲۰۲۱ برای ویندوز و مک

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که دو نسخه جدید از مایکروسافت آفیس را در نیمه دوم سال میلادی جاری برای کاربران عرضه خواهد کرد.

به گزارش دیجیاتک و به نقل از  engadget، کمپانی مایکروسافت اعلام کرده است که طی چند ماه آینده دو نسخه جدید از نرم‌افزار آفیس را به بازار عرضه خواهد کرد.

این نسخه جدید که آفیس ۲۰۲۱ نام دارد در نیمه دوم سال میلادی جاری برای سیستم عامل‌های ویندوز و مک عرضه خواهد شد و خرید آن مانند سایر نسخه‌های آفیس تنها یک بار خواهد بود و نیازی به تمدید اشتراک وجود ندارد. همچنین برای استفاده از آن به خرید اشتراک مایکروسافت ۳۶۵ نیازی نیست.

 

این کمپانی هنوز در رابطه با قابلیت‌های جدید به کار رفته در آفیس ۲۰۲۱ صحبت نکرده است اما یاد آور شده است که به احتمال زیاد نسخه‌های آفیس ۲۰۲۱ و آفیس LTSC را به مدت ۵ سال پشتیبانی خواهد کرد و در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری را در این رابطه با هواداران خود به اشتراک خواهد گذاشت.

گزارش‌های به دست آمده از تام وارن از نشریه The Verge حاکی از آن است که آفیس LTSC که در واقع نسخه مرتبط با شرکت‌ها است از قابلیت‌هایی نظیر حالت تاریک بهره مند خواهد شد و دسترسی‌های آن نیز بهینه‌تر خواهند شد. گفته می‌شود که بسیاری از قابلیت‌های این نسخه برای نسخه مصرف کننده‌ها نیز عرضه خواهند شد.

با این حال در حال حاضر با اطمینان می‌توانیم بگوییم که آفیس ۲۰۲۱ و آفیس LTSC با OneNote و پشتیبانی از سیستم‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی به بازار عرضه می‌شوند. علاوه بر این مایکروسافت برنامه‌‌ای برای افزایش قیمت نسخه مصرف کننده این نرم افزار ندارد. همچنین اگرچه این کمپانی ترجیح می‌دهد که مردم از مزایای اشتراک ۳۶۵ بهره مند شوند اما اعلام کرده است که خرید این اشتراک برای همه کاربردی نیست.

منبع:ایـتـنـا

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود