پیام‌رسان دیسکورد به مایکروسافت نرسید

پلتفرم پیام‌رسانی دیسکورد مذاکرات فروش با مایکروسافت را خاتمه داد و قصد دارد به رشد کسب و کار خود به عنوان یک شرکت مستقل متمرکز شود.

دیسکورد که چت صوتی، ویدیویی و متنی فراهم می کند، محبوب گیمرهای ویدیویی است و از زمان راه اندازی شدن این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۵، در میان سایر کاربران هم محبوبیت پیدا کرده است. این پلتفرم پیام رسان به تازگی قابلیت مشابه کلاب هاوس به نام “استیج چنل” را راه اندازی کرد که به کاربران امکان می‌دهد رویدادهای صوتی برای مخاطبانشان برگزار کنند.به گزارش دیجیاتک از ایسنا، رویترز در مارس گزارش کرده بود که غول نرم‌افزاری مایکروسافت سرگرم مذاکره برای خرید دیسکورد به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد دلار است.

پاندمی کووید ۱۹ چشم‌انداز شرکت‌های بازی را تقویت کرده زیرا مردم در دوران قرنطینه به منظور سرگرمی بیشتر به بازی‌های ویدئویی روی آورده‌اند. مایکروسافت هفته جاری راه‌اندازی نسخه آزمایشی بتای سرویس بازی ایکس باکس کلود را اعلام کرد که در رایانه های ویندوز ۱۰ و آیفون و آیپد اپل قابل دسترس خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، دیسکورد که تا دسامبر حدود هفت میلیارد دلار ارزش داشت، پلتفرمی است که کاربران در آن به هماهنگی فعالیت‌های گروهی مانند بازی‌ها و و حتی مهمانی‌های مجازی می‌پردازند و  ماهانه بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر فعال دارد.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود