تاریخ عرضه ریمیک بازی Destroy All Humans برای نینتندو سوییچ

0 15

نسخه‌ی ریمیک بازی !Destroy All Humans در سال ۲۰۲۰ برای پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی عرضه شد. حالا می‌دانیم که این بازی چه زمانی در دسترس گیمرهای کنسول نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد.

 اگر می‌خواهید در یک شهر به‌عنوان بیگانه مشغول حمله به همه‌ی مردم شوید و آن‌ها را به اشکال مختلف اذیت کنید، بازی خنده‌آور Destroy All Humans را نباید از دست بدهید! نسخه‌ی ریمیک بازی Destroy All Humans حدودا یک سال قبل توسط شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شد و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس هم توانایی اجرای آن با کیفیت بهتر را دارند. اما ماهیت سرگرم‌کننده‌ی بازی برای بسیاری از بازیکن‌ها کاری می‌کرد که عده‌ای به‌دنبال تجربه‌ی آن روی کنسول نینتندو به شکل دستی باشند.

ریمیک بازی Destroy All Humans در تاریخ ۲۹ ژوئن (۸ تیر) با قیمت ۴۰ دلار برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. استودیو بلک فارست گیمز با پخش تریلر نسخه نینتندو سوییچ بازی Destroy All Humans به گیمرها اجازه داد که کیفیت آن روی کنسول مورد بحث را مورد قضاوت قرار بدهند. دیجیاتک در بررسی بازی Destroy All Humans به آن نمره‌ی خوب ۷ از ۱۰ را داده است.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Destroy All Humans از همان روز عرضه شامل اسکین‌هایی می‌شود که با در قالب یک بسته‌ی الحاقی به نسخه‌های قبلی بازی افزوده شدند. همچنین داخل اروپا دو نسخه‌ی بسیار پرخرج و واقعا خاص کالکتور هم برای بازی عرضه خواهند شد که به ترتیب ۱۵۰ و ۴۰۰ دلار قیمت دارند. بالاخره سری بازی Destroy All Humans نسبتا قدیمی است و برخی افراد انقدر با آن خاطره دارند که بخواهند سراغ تهیه‌ی نسخه‌های فیزیکی خاص بروند.

منبع:زومجـــی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود