بازی Harold Halibut در رویداد Future Games Show معرفی شد [E3 2021]

0 25

در رویداد فیوچر گیمز شو بازی Harold Halibut معرفی شد که اثری روایت‌محور و علمی-تخیلی است که تمام کاراکترها و محیط آن با دست ساخته می‌شوند.

 درجریان رویداد Future Games Show در E3 2021 از Harold Halibut رونمایی شد که یک بازی روایت‌محور است. سازنده و ناشر این بازی استودیوی Slow Boss است. همچنین طبق گفته‌های آن‌ها بازی هنوز تا تکمیل شدن فاصله دارد و به همین خاطر تاریخ انتشار دقیقی برای آن ارائه نشده است. البته اسلو باس در پایان تریلر معرفی Harold Halibut اعلام می‌کند که بازی «تقریبا به‌زودی» برای پلی استیشن، ایکس باکس و پی سی عرضه خواهد شد.

وقایع Harold Halibut در محیط یک سفینه‌ی فضای می‌گذرد که به اندازه‌ی یک شهر بزرگ است. این سفینه ۲۵۰ سال پیش زمین را ترک کرده و حالا در یک سیاره‌ی بیگانه و زیر آب گیر افتاده است. بازیکنان کنترل فردی به نام هرولد هلیبات را در دست می‌گیرند که در سفینه‌ی مذکور یک دستیار آزمایشگاه است و به‌دنبال راهی برای فرار از شرایط کنونی خود می‌گردد.

نکته‌ی جالب بازی Harold Halibut که در تریلر نیز نمایش داده می‌شود، این است که کل کاراکترها و محیط بازی با دست ساخته می‌شوند. درواقع تمام مدل‌های درون بازی که شبیه به انیمیشن‌های ساخته‌شده با خمیر هستند، پس از اینکه شکل داده شدند و در صحنه‌ی مورد نظر قرار گرفتند، از آن‌ها اسکن سه‌بعدی انجام می‌شود و بعد از آن تیم موشن کپچر مشغول جان بخشیدن به کاراکترهای بازی می‌شوند. شما می‌توانید تریلر معرفی Harold Halibut را در زیر تماشا کنید

نظرات خود را درباره‌ی Harold Halibut و تکنیک ساخت خلاقانه‌ی آن با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:زومجـــی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود