مایکروسافت خدمات شخصی سازی کنترلر را برای ایکس باکس سری ایکس معرفی کرد

0 84

دارندگان ایکس باکس سری ایکس و سری اس حالا با استفاده از خدمات Xbox Design Lab می‌توانند از میان میلیون‌ها‌ طیف رنگی متنوع، کنترلر کنسول خود را مطابق سلیقه‌شان شخصی‌سازی کنند.

 مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ خدمات شخصی‌سازی کنترلر خود را که به Xbox Design Lab معروف است، راه‌اندازی کرد که دارندگان ایکس باکس با استفاده از آن می‌توانستند کنترلر کنسول خود را مطابق سلیقه‌شان طراحی کنند. ردموندی‌ها ارائه این سرویس را کمی قبل از عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی خود در سال گذشته موقتا به حالت تعلیق در آورده بودند و حالا آن‌ها خدمات ایکس باکس دیزاین لب را این‌بار برای کنترلرهای ایکس باکس سری ایکس در دسترس بازیکنان قرار داده‌اند. ویدیویی نیز برای بازگشت این سرویس منتشر شده که می‌توانید در ادامه تماشا کنید 

خدمات ایکس باکس دیزاین لب از دیروز تنها برای کاربران ایکس باکس در آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی در دسترس قرار گرفته است و قیمت هر کنترلر شخصی‌سازی‌شده ۶۹.۹۹ دلار خواهد بود. گزینه‌های شخصی‌سازی‌شده تنوع بسیار بالایی دارند و افراد می‌توانند ازمیان میلیون‌ها ترکیب رنگی انتخاب کنند. همچنین می‌توان تقریبا هر بخشی از کنترلر را مانند بامپرها، تریگرها و دی‌پد، مطابق سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کرد؛ حتی گزینه‌هایی نیز برای تغییر دکمه‌ها موجود هستند. علاوه‌براین‌ها، کاربران درصورت تمایل می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار اضافه‌تر نوشته‌هایی را روی کنترلر خود حکاکی کنند. البته خدمات ایکس باکس دیزاین لب هنوز برای کنترلرهای الیت ایکس باکس در دسترس نیست.

خدمات جدید ایکس باکس دیزاین لب براساس کنترلر ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس خواهد بود که البته نسبت به کنترلر ایکس باکس وان تغییراتی جزئی از نظر طراحی به خود دیده است. برای مثال، مایکروسافت سعی کرده شکل کنترلرهای جدید خود را طوری طراحی کنند که با دست «طیف وسیع‌تری از مردم» سازگاری داشته باشد. همچنین آن‌ها دی‌پد کنترلر را بازطراحی کرده‌ و یک دکمه‌ی اختصاصی برای به‌اشتراک‌گذاری محتوا به آن اضافه کرده‌اند.

نظر شما کاربران دیجیاتک در این خصوص چیست؟ اگر می‌توانستید از این سرویس استفاده کنید، دوست داشتید کنترلر کنسول‌تان دارای چه ترکیب‌های رنگی باشد؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع:زومجـــی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود