افشای مشخصات هواوی واچ ۳ ؛ سیستم عامل هارمونی و بیشتر

0 24

گفته می‌شود HUAWEI Watch3 به عنوان یک سری جدید از ساعت‌های هوشمند در راه است. از مشخصات هواوی واچ ۳ باید به سیستم عامل هارمونی و پشتیبانی از اپ‌های شخص ثالث اشاره کنیم.

تحریم‌های آمریکا باعث شد هواوی در صنعت گوشی های هوشمند، دست به عصا راه برود؛ اما این کمپانی از عرصه‌های دیگری مانند گجت‌های پوشیدنی، عقب ننشسته است. اخیرا شاهد عرضه هواوی فری بادز ۴ آی و هواوی بند ۶ در بازارهای جهانی بودیم. ظاهرا یک ساعت هوشمند جدید نیز در همین نیمه اول سال ۲۰۲۱ از راه می‌رسد؛ حتی برخی از مشخصات هواوی واچ ۳ نیز فاش شده است.

کمپانی چینی، فروش ساعت‌های هوشمند را از سال ۲۰۱۵ با سری HUAWEI Watch آغاز کرد. این مدل‌ها، دارای تراشه اسنپدراگون Wear و سیستم عامل اندروید Wear بودند؛ اما شارژدهی و عملکرد مناسبی نداشتند.

در سال ۲۰۱۸ سری HUAWEI GT با تراشه Kirin و سیستم عامل هواوی LiteOS از راه رسید. باتری و عملکرد این ساعت‌ها بهبود یافته بود؛ ولی پشتیبانی محدودی از اپلیکیشن‌های شخص ثالث داشتند.

برای جبران این کاستی‌ها، قرار است سری HUAWEI Watch3 در ماه آینده میلادی معرفی شود؛ این ادعا را یکی از افشاگران چینی مطرح کرده است.

سیستم عامل HarmonyOS، برخورداری از هوش مصنوعی جدید، پشتیبانی از سیستم پرداخت موبایلی و اپ‌های شخص ثالث، مشخصات منتسب به سری هواوی واچ ۳ هستند. حتی گفته می‌شود یک نسخه سیم‌کارتی (از نوع eSIM) هم عرضه خواهد شد.

مشخصات هواوی واچ 3

هارمونی او اس در سری هواوی واچ ۳

البته شاید از لحاظ عمر باتری، این ساعت‌های هوشمند به پای سری هواوی جی تی نرسند؛ آن هم به دلیل سیستم عامل جدید و امکانات اضافه‌ای که دارند. افشاگر چینی، قیمت سری هواوی واچ ۳ را هم بیشتر از GT می‌داند.

با وجود این افشاگری، فعلا چیزی تایید شده نیست و برای اطمینان از موضوع، باید بیشتر منتظر بمانیم.

منبع:گــجت نیــوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود