رندر جدید نوبیا Z30 طراحی دو رنگ این گوشی را به تصویر می‌کشد

رندر جدید نوبیا Z30 پنل عقب گوشی را نشان می‌دهد. طراحی دو رنگ و ماژول دوربین نوبیا زد ۳۰ – nubia Z30 در این تصویر قابل رویت است.

در رندر جدید نوبیا Z30 می‌بینیم که پنل عقب نارنجی گوشی، به رنگ خاکستری منتهی می‌شود. فریم دستگاه، این دو رنگ را از هم جدا می‌کند.

در تصویر، پنل جلو قابل رویت نیست؛ اما انتظار می‌رود دارای دوربین سلفی زیر نمایشگر باشد. حتی نوبیا زد ۳۰ می‌تواند به نخستین گوشی هوشمند با سنسور ToF 3D زیر صفحه‌ای (برای تشخیص چهره) تبدیل شود. پیش‌تر ZTE نمونه‌ای از این سنسور را در MWC شانگهای به نمایش گذاشته بود.

اما به این رندر برگردیم که از زوم هیبرید ۱۰۰ برابری دوربین خبر می‌دهد. فاصله کانونی ۱۶ و ۱۳۵ میلی‌متری دوربین‌های فوق عریض و تله‌فوتو نیز روی آن درج شده است. ناگفته نماند که احتمال وجود دوربین پریسکوپی در این گوشی، دور از ذهن نیست.

البته به ادعای یکی از افشاگران چینی (Digital Chat Station)، نوبیا Z30 مانند نوبیا Z20 دارای صفحه نمایش ثانویه در پشت خواهد بود؛ چیزی که در این رندر، نمی‌توان دید.

تاییدیه نوبیا Z30

اخیرا با صدور تاییدیه ۳C مشخص شد این گوشی از فناوری شارژ سریع ۱۲۰ پشتیبانی می‌کند. ظرفیت باتری آن هنوز نامعلوم است؛ ولی شاید مثل رد مجیک ۶ پرو، نسخه چینی یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی و نسخه جهانی، باتری ۵۰۵۰ میلی آمپر ساعتی داشته باشد (هر چند که سرعت شارژ این نسخه، ۶۶ وات است).

منبع:گــجت نیــوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود