گوگل پیکسل ۴ به قیمت ۳۸۰ دلار رسید

0 4

قیمت در نظر گرفته شده برای تلفن همراه هوشمند گوگل پیکسل ۴ از ۸۰۰ دلار به ۳۸۰ دلار رسیده است و وب‌سایت Woot نیز اکنون این محصول را با این قیمت به فروش می‌رساند.

 به گزارش دیجیاتک و به نقل از  engadget، قیمت در نظر گرفته شده برای نسخه ۶۴ گیگابایتی گوگل پیکسل ۴ حدود ۸۰۰ دلار است. با این حال وب‌سایت Woot این محصول را به قیمت ۳۸۰ دلار به فروش می‌رساند.

این کمترین قیمتی است که از زمان عرضه این تلفن همراه هوشمند برای آن در نظر گرفته شده است. جالب است بدانید که کمپانی آمازون و B&H Photo که کمپانی‌های مادر Woot هستند این محصول را در ماه گذشته به قیمت ۴۰۰ دلار به فروش می‌رساندند.

کمی در رابطه با مشخصات این همراه هوشمند صحبت کنیم. پیکسل ۴ مانند سایر همراه‌های هوشمند تولید شده توسط گوگل دوربین فوق العاده‌ای دارد. صفحه نمایش این محصول بسیار روان است و نرخ رفرش در آن از ۶۰ به ۹۰ هرتز می‌رسد. این دستگاه همچنین از اندروید ۱۲ نیز پشتیبانی می‌کند و سرعت آن برای بسیاری از کاربری‌های روزمره کافی است.

به صورت کلی گوگل پیکسل ۴ در حال حاضر نسبت به پیکسل ۴a نسخه ۵G و پیکسل ۵ ارزش خرید بیشتری دارد. در این میان پیکسل ۴a نیز یک سال پس از عرضه پیکسل ۴ با قیمت ۳۵۰ دلار به بازار عرضه شد اما گوگل در این همراه هوشمند سخت‌افزار ضعیف تری استفاده کرد.

به هنگام خرید پیکسل ۴ بهتر است دو مورد را در نظر داشته باشید. یکی این که گوگل تنها تا اکتبر ۲۰۲۲ از پیکسل ۴ پشتیبانی خواهد کرد و بسته‌های امنیتی و به روز رسانی‌های مرتبط با اندروید تنها تا این تاریخ برای این همراه هوشمند عرضه خواهد شد. دیگر آن که پشتیبانی آنلاین و تلفنی نیز پس از این تاریخ برای این همراه هوشمند ارائه نخواهد شد. علاوه بر این روشنی نور صفحه نمایش و عمر باتری پیکسل ۴ نیز توان رقابت با سایر پرچم داران کمپانی‌های سامسونگ و اپل را ندارد.

در اخر مهم است بدانید که سیاست‌های مرجوع کردن کالا در وب‌سایت Woot محدودتر از آمازون است. شما می‌توانید بیشتر کالا‌ها را در طی بازه زمانی ۳۰ روزه پس از خریدشان مرجوع کنید و Woot در صورت سالم بودن کالا هزینه ارسال را از هزینه اصلی کالا کم کرده و باقی مانده را به کاربر برمی گرداند.

منبع ایتنا
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود