مقایسه اسپیکر JBL GO 2  با Go 3؛ کدوم رو بخریم ؟

0

قصد داریم با کمک فروشگاه اینترنتی اروس دیجیتال که این کالا را در اختیار ما قرار داده است، این دو را با هم مقایسه نماییم تا بدانیم آیا هزینه کردن برای JBL Go 3 بصرفه تر است یا Go 2 . شما چه فکر می کنید ؟

JBL یکی از برند های قدرتمند در تولید اسپیکر می باشد که اسپیکر های کوچکی مانند اسپیکر JBL Go 3 و اسپیکر JBL Go2 از تولیدات آن می باشد . این دو نسخه از اسپیکر های شرکت جی بی ال که در ایران نیاز موجود می باشند هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که البته از نظر قیمتی با توجه به همین ویژگی ها متفاوت می باشند. قصد داریم با کمک فروشگاه اینترنتی اروس دیجیتال که این کالا را در اختیار ما قرار داده است، این دو را با هم مقایسه نماییم تا بدانیم آیا هزینه کردن برای JBL Go 3 بصرفه تر است یا Go 2 . شما چه فکر می کنید ؟

ابتدا اجازه دهید که این دو اسپیکر جذاب را به صورت جداگانه بررسی نماییم . اگر قصد خرید اسپیکر جی بی ال دارید حتما این مقاله با دقت مطالعه نمایید .

بررسی اسپیکر JBL Go 2

اسپیکر قابل حمل جی بی ال مدل JBL GO 2 (اصل) دارای اندازه ۸.۶ x 3.1 x 7.1 سانتی متری می باشد که می توان گفت حدود در یک کف دست قرار میگیرد و با اندازه یک دست برابر است . وزن ۱۸۶ گرمی باعث حمل راحت تر و خوش دست بودن آن شده است .

در قسمت جلویی آن لوگوی جی بی ال درج شده و در قسمت پایینی برای اینکه به خوبی روی سطوح قرار گرفته شود از ۴ پایه کوتاه که متصل به بدنه و کاملا یک تک هستند استفاده شده است که البته همانطور که در تصاویر می بینید حدود ۱ میلیمتر می باشند .

بررسی اسپیکر جی بی ال Go 3

jbl go 3 ، دارای ابعاد ۸۸x75x41 میلی متر و وزنی معادل ۲۰۹ گرم هستند که این سبک بودن محصول ، حمل آن را بسیار آسان کرده است. شما می توانید این اسپیکر را در هر جایی مانند سفر به طبیعت ، مهمانی ، پارک و… با خود حمل کنید و از گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود به صورت دسته جمعی لذت ببرید.

درون داخل جعبه ی اسپیکر JBL اصل مدل Go 3، علاوه بر خود اسپیکر، یک کابل از نوع تایپ سی قرار گرفته که به منظور شارژ دستگاه است . همچنین یک دفترچه به همراه محصول عرضه شده که شامل اطلاعاتی درباره اسپیکر و نحوه ی راه اندازی آن می باشد.

سبک و قابل حمل بودن این بلندگو وجه تمایز آن با اسپیکرهای بزرگ و غیر قابل حمل بوده که این خود باعث شده این اسپیکرهای بلوتوثی در دست هر فردی دیده شود. به دلیل ابعاد کوچک و وزن بسیار سبک این محصول، کاربر قادر است به راحتی آن را همراه خود حمل کرده و در جای دلخواه از آن استفاده کند.

این دو اسپیکر چه تفاوت هایی دارند ؟

کیفیت ولوم و حجم صدای جی بی ال گو ۳ برابر با ۲۷۱.۰۳cm³ می باشد در صورتی که حجم صدای گو ۲ ۱۹۳.۴۹cm³ می باشد . پس از نظر حجم صدا گو ۳ برنده میدان می باشد

نسخه بلوث آن ۵.۱ بوده که باز هم در مقابل گو۲ که نسخه بلوتوث آن ۴.۱ می باشد بروزتر و کاملتر می باشد . البته نسخه بلوتوث نمی تواند ملاک کاملی باشد اما با اینحال از لحاظ آماری بالاتر می باشد .

در قسمت ضد آب بودن هر دو اسپیکر کاملا ضد آب و گرد و غبار می باشد که البته باز هم استاندارد های جی بی ال گو ۳ کمی بهتر و بالاتر می باشد .

نمی توان گفت که اسپیکر های جی بی ال بد هستند اما اگر قیمت برای شما ملاک نیست قطعا نسخه ۳ بهتر از نسخه ۲ می باشد که در بازار ایران حدود ۳۰۰ هزارتومان باهم اختلاف دارند که عدد کمی نیست .

اندازه هر دو اسپیکر تقریبا در حد یک کف دست می باشد ولی در مقابل حجم صدای بسیار خوبی دارند .

برای خرید این اسپیکر ها می توانید به سایت اروس دیجیتال مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایید .

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود