طرح مکالمه ایرانسل

0 952

اگر در طول روز مکالمه‌های زیادی انجام می‌دهید، می‌توانید با خرید و فعالسازی طرح مکالمه ایرانسل در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید.

گرچه امروزه بیشتر مردم برای برقرار کردن ارتباط و صحبت با دوستان و آشنایان به تماس تصویری یا چت روی می‌آورند اما هنوز هم کسانی هستند که تماس صوتی را به هر روش دیگری ترجیح بدهند. تماس صوتی یکی از اولین راه‌های ارتباطی با موبایل بوده که از اولین نسل شبکه مخابراتی استفاده از آن امکان‌پذیر شده است. بدون نیاز به اینترنت و تنها با حضور در شبکه پوشش اپراتور می‌توانید به راحتی با دیگران تماس بگیرید و صحبت کنید. در طرح مکالمه ایرانسل بسته‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده تا با فعال کردن آن‌ها بتوانید علاوه بر پرداخت هزینه کمتر، دقایق بیشتری را نیز به صحبت کردن سپری کنید.

بسته های ویژه مکالمه ایرانسل

یکی از راه‌های فعالسازی بسته‌های مکالمه این اپراتور شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴* است. امکان مشاهده بسته‌ها از طریق برنامه ایرانسل من نیز فراهم شده و می‌توانید از این طریق بسته بخرید. در بسته‌های مکالمه، بخشی از بسته که معادل مبلغ پرداخت‌ شده است (قیمت تخفیفی) به صورت ثانیه‌ای، و مابه‌‌التفاوت آن (قیمت پیش از تخفیف با کسر مبلغ پرداخت ‌شده) به ‌صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود.

برای استفاده از کد #۴۴۴۴* و طرح مکالمه ایرانسل نکات زیر را بایستی رعایت کنید:

  • طرح پیشنهادی، بر اساس الگوی مصرف‌تان ارائه شده و برای هر یک از مشترکان ایرانسل متفاوت خواهد بود.
  • شما مشترکان اعتباری، در تمامی روزها امکان خرید یک بسته مکالمه ۶۰ دقیقه‌ای را خواهید داشت. این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد و انجام خرید فعال می‌شود و شما می‌توانید ۶۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی در هر تعداد تماس دلخواه داشته باشید.
  • مشترکان دائمی می‌توانند با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴* در هر روز، از شارژ رایگان برای ۱ ساعت مکالمه ایرانسلی بهره‌مند شوید. این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد و انجام خرید فعال می‌شود و شما می‌توانید شارژ رایگان برای ۱ ساعت مکالمه ایرانسلی را در هر تعداد تماس دلخواه مصرف کنید.
  • از آنجا که بسته‌های «کد شگفتی‌های ایرانسل» و سرویس «امتیاز من» با تخفیف محاسبه شده‌اند، نرخ‌های ملی یا بین‌المللی بر روی آنها اعمال نخواهد شد.

در کنار این طرح مکالمه ایرانسل، امکان خرید بسته ویژه مکالمه از وبسایت و اپلیکیشن ایرانسل من وجود دارد. در ادامه می‌توانید لیست بسته‌های مکالمه این اپراتور را مشاهده و با فعالسازی آن‌ها در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. تمامی بسته‌ها تنها برای یک ماه اعتبار دارند و برای تماس‌های داخل شبکه تعریف شده‌اند.

مدت زمان کد دستوری قیمت
۸۰۰ دقیقه – ویژه مشترکان دائمی ۴#*۵۵*۵۵۵* ۳۲ هزار تومان
۴۰۰ دقیقه – ویژه مشترکان دائمی ۳#*۵۵*۵۵۵* ۱۸ هزار تومان
۲۰۰ دقیقه – ویژه مشترکان دائمی ۲#*۵۵*۵۵۵* ۱۰ هزار تومان
۱۰۰ دقیقه – ویژه مشترکان دائمی ۱#*۵۵*۵۵۵* ۵ هزار و ۵۰۰ تومان
۱۰۰۰ دقیقه – ویژه مشترکان اعتباری ۶#*۵۵*۵۵۵* ۴۵ هزار تومان
۳۲۰ دقیقه – ویژه مشترکان اعتباری ۵#*۵۵*۵۵۵* ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان
۱۶۰ دقیقه – ویژه مشترکان اعتباری ۴#*۵۵*۵۵۵* ۹ هزار و ۶۰۰ تومان
۸۰ دقیقه – ویژه مشترکان اعتباری ۳#*۵۵*۵۵۵* ۵ هزار و ۲۰۰ تومان
۴۰ دقیقه – ویژه مشترکان اعتباری ۲#*۵۵*۵۵۵* ۲ هزار و ۸۰۰ تومان
۲۰ دقیقه – ویژه مشترکان اعتباری ۱#*۵۵*۵۵۵* هزار و ۵۰۰ تومان

منبع:گــجت نیــوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود