همراه اول در سال مانع زدایی‌ها در پروژه‌های جهادی عمرانی مشارکت کرد

همراه اول در روزهای آغازین سال ۱۴۰۰ با هدف رفع موانع و محرومیت زدایی در پروژه‌های جهادی عمرانی مشارکت کرد.

اپراتور همراه اول با نگاه و توجه ویژه به موضوع محرومیت زدایی و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود در روزهای آغازین سال ۱۴۰۰ با همکاری مراکز، موسسه‌ها و قرارگاه‌های جهادی به توسعه امور عمرانی در مناطق محروم و دور افتاده کشور توجه ویژه‌ای داشته است.

مشارکت همراه اول در پروژه‌های جهادی عمرانی

این اپراتور با توجه ویژه به موضوع مانع زدایی که بخشی از شعار سال ۱۴۰۰ است در پروژه‌های خیرخواهانه با رویکردهای ساخت مدرسه، مسکن، درمانگاه و کلینیک، کارگاه کارآفرین و مسجد مشارکت کرده است. اپراتور همراه اول در این پروژه‌ها که اغلب آنها در مناطق محروم استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد از طریق تأمین تجهیزات و ملزومات موردنیاز ساخت این اماکن مشارکت کرده است. در همین راستا همراه اول ده‌ها کانتینر و کانکس به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال را به مناطق محروم ارسال کرده است.

گفتنی است بخش چشمگیری از حمایت‌های این اپراتور به زمان وقوع حوادث غیرمترقبه یا پس از آن در برهه‌های زمانی مختلف و در اقصی نقاط کشور مربوط می‌شود؛ برای مثال در زلزله کرمانشاه و ایلام همراه اول به دلیل شرایط جوی و سرمای هوا حدود ۱۳۰۰ کانکس را به این مناطق ارسال کرد و مبلغ ۵۰ میلیارد ریال را به ساخت و بازسازی مدارس مناطق زلزله زده اختصاص داد.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود