جلسه تبادل نظر مدیرعامل همراه اول و بانک تجارت درباره مباحث نوین مالی

مدیرعامل همراه اول و بانک تجارت درباره مباحث نوین مالی و در راستای ارتقا و به‌روزرسانی ظرفیت‌های زیرساختی حوزه بانکی جلسه تبادل نظر برگزار کردند.

صبح روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ جلسه بحث و تبادل نظر در راستای ارتقا و به‌روزرسانی ظرفیت‌های زیرساختی حوزه بانکی با استفاده از توانمندی‌های فنی اول تلفن همراه کشور در برج همراه برگزار شد که در این جلسه مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول و رضا دولت آبادی، مدیرعامل بانک تجارت و جمعی از مدیران ارشد هر دو مجموعه حضور داشتند.

برگزاری جلسه تبادل نظر مدیرعامل همراه اول و بانک تجارت

مدیرعامل همراه اول در این جلسه به ظرفیت‌های موجود همراه اول نظیر در اختیار داشتن بالاترین سهم بازار تجاری و ۱۰۰ میلیون سیم کارت واگذار شده در بازار ارتباطات سیار اشاره کرد و گفت:

این حجم از مشترک و تعاملات مالی آنها، فرصتی را برای انجام اقدامات بسیار خوب با استفاده از ظرفیت‌های بانکی و کیف پول اعتباری فراهم می‌کند. این فرصت در ارتباط با مشترکان دائمی که پایان هر ماه به پرداخت صورتحساب مبادرت می‌ورزند، بیشتر است و همراه اول با در اختیار داشتن بالغ بر ۲۰ میلیون مشترک دائمی، بیشترین تعداد مشترکان پس پرداخت تلفن همراه را نیز در کشور دارد.

اخوان بهابادی در ادامه عنوان کرد شرایط برای بهره‌برداری عملیاتی از کیف پول اعتباری اپراتور اول تلفن همراه آماده بوده و لازمه عملیاتی شدن این بستر نیز انجام اقدامات اولیه‌ای از سوی بانک است. همچنین دولت آبادی، مدیرعامل بانک تجارت نیز در این جلسه به تقویت درگاه‌های پرداخت بانک تجارت با کمک همراه اول، تعاملات اپراتور اول تلفن همراه با شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت و راهکارهای جدید در این حوزه اشاره داشت.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود