واتس‌اپ پیام صوتی نسخه واتس‌اپ را بازطراحی می‌کند

0 14

​​​​​​​پیام رسان واتس‌اپ برای نسخه iOS سرگرم بازطراحی قابلیت پیام صوتی است و مشابه اینستاگرام، هنگامی که کاربر در حال ضبط پیام صوتی است، اشکال موجی نشان خواهد داد.

پایگاه خبری WABetaInfo گزارش کرد واتس‌اپ در حال تست این قابلیت برای کاربران iOS و اندروید است. قابلیت جدید برای عموم کاربران قابل دسترس نیست. با این حال این سایت موفق شد نسخه نمایشی از عملکرد این قابلیت را ارائه کند.

به گزارش دیجیاتک از ایسنا، در حالی که کاربر در حال ضبط یک پیام صوتی است، واتس‌اپ اشکال موجی صوتی فوری را نشان می دهد. کاربر در حالی که مشغول ضبط پیام است می تواند ضبط را متوقف کرده و به پیام خود پیش از ارسال آن گوش کند. در حال حاضر برای کاربران هیچ راهی برای توقف ضبط پیام برای شنیدن صدای خود وجود ندارد.

واتس‌اپ در چند ماه گذشته سرگرم کار روی چندین قابلیت جدید بوده است. به عنوان مثال با تب جدید چتهای آرشیوی، هنگامی که قابلیت آرشیو شدن چت در واتس‌اپ فعال شود، هر زمان که کاربر پیامی از یک چت آرشیو شده دریافت کند، چت مذکور از حال آرشیو خارج نمی شود.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک و شرکت مادر واتس‌اپ در مصاحبه انحصاری با WABetaInfo به طراحی نسخه اپلیکیشن واتس‌اپ برای آیپد اپل اشاره کرده است. وی درباره پشتیبانی همزمان واتس‌اپ از چندین دستگاه گفت این قابلیت به زودی از راه خواهد رسید.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود