راهنمای سفر سه روزه به کیش

0

اگر قرار است به کیش سفر کنید و می‌خواهید برای سفر خود برنامه داشته باشید، حتما در ادامه این ‌مقاله با ما همراه بمانید.

نام جزیره زیبای کیش یکی از اولین مواردی است که هر‌کسی برای سفر به آن فکر می‌کند. اگر دوست دارید سفری را تجربه کنید که همه جنبه‌های یک تجربه فوق‌العاده را داشته باشد، قطعا جزیره کیش یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. شیراز که یکی از شهر‌های شناخته‌شده برای توریست‌ها و مسافران است، تور‌های زیادی را به مقصد کیش برگزار می‌کند. یکی از دلایل این‌موضوع این است که بسیاری از افراد بعد از سفر به شیراز، ادامه ایران‌گردی خود را در جزیره زیبای کیش خواهند داشت. تور کیش از شیراز یکی از تور‌های پر‌طرف‌دار است که در این‌ مقاله درباره آن صحبت خواهیم کرد.

اگر قرار است به کیش سفر کنید و می‌خواهید برای سفر خود برنامه داشته باشید، حتما در ادامه این ‌مقاله با ما همراه بمانید. در این‌ مطلب سعی کرده‌ایم برای مسافران کیش و کسانی که با تور کیش از شیراز به جزیره زیبای کیش سفر می‌کنند، راهنمای مختصر و مفیدی را آماده کنیم تا سفری شاید کوتاه ولی با لذت بی‌نهایت را تجربه کنند.

درباره کیش

کم‌تر کسی را می‌توان یافت که با کیش و جاذبه‌های آن آشنایی نداشته باشد. مطلبی که در سفر به کیش اهمیت زیادی دارد، برنامه‌ریزی برای سفر است. معمولا در سفر‌های چند‌روزه نمی‌توان از همه جاذبه‌‌های دیدنی کیش بازدید یا از تفریحات آن استفاده کرد.

یکی از راه‌هایی که خیال شما را از برنامه‌ریزی‌ها راحت می‌کند، استفاده از تور معتبری برای کیش است. تور‌ها معمولا تجربه زیادی در سفر دارند و برنامه جامعی را به شما ارائه خواهند داد. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب کیش، این است که جاذبه‌ها و تفریحات متنوعی دارد و هر‌فردی با هر سنی که باشد، از سفر به کیش لذت خواهد برد. مراکز خرید متنوع با داشتن برترین برند‌های روز دنیا هم فضای خرید و بازدید را برای مسافران فراهم می‌کند.

C:\Users\GeniousMonster\Desktop\MCo\New folder (3)\14.jpg

در یک نگاه کلی می‌توان تور یا سفر کیش را به قسمت‌هایی مانند بازدید از اماکن و جاذبه‌های دیدنی، تفریحات آبی و مدرن، تماشا و قدم‌زدن کنار ساحل و استفاده از مراکز خرید متنوع تقسیم‌بندی کرد. اگر قرار است سفری کوتاه و چند‌روزه به کیش داشته باشید، حتما سعی کنید زمان خود را به‌خوبی مدیریت کرده و به بخش‌های گفته‌شده اختصاص دهید.

شما حتی این ‌امکان را دارید که در سه روز هم بسیاری از زیبایی‌های کیش را ببینید و از آن استفاده کنید تا به یک سفر خاطره‌انگیز تبدیل شود. در ادامه تعدادی از دیدنی‌ها و موارد مهم را نام خواهیم برد که بتوانید در سفر سه‌روزه خود با تور کیش از شیراز علی بابا یا سفر شخصی از آن‌ها استفاده کنید.

برنامه سفر سه روزه به کیش

برای سفر خود به کیش برنامه منظمی بریزید. اگر شما برنامه‌ریزی مناسبی برای سفر داشته باشید، با وجود جاذبه‌های فراوان کیش، حتی با سه روز هم می‌توان بخش زیادی از جاذبه‌ها را دید و از آن‌ها استفاده کرد. در ادامه می‌خواهیم یک برنامه سه‌روزه به شما پیشنهاد دهیم که برای هر روز خود چه برنامه‌هایی داشته باشید؛ پس با ما همراه باشید.

قسمت اول، گذراندن وقت کنار سواحل کیش

حتما یکی از روز‌های سفر خود را به تماشای سواحل و قدم‌‌زدن در آن‌ها بگذرانید. معمولا روز اول روز مناسبی برای این‌موضوع است؛ زیرا باعث می‌شود شما آرامش خوبی به‌دست آورید و از شلوغی‌های شهر دور شوید. سواحل سیمرغ و مرجان کیش، اسکله تفریحی، شهر باستانی حریره، آب‌انبار، شهر زیر‌زمینی کاریز، کشتی تاریخی یونانی و مجموعه پارس سافاری کیش از‌جمله مواردی هستند که می‌توان در برنامه این روز گنجاند. اگر به بازدید از امکان فرهنگی و تاریخی هم علاقه دارید، این‌ روز قسمت مناسبی برای بازدید‌های شما خواهد بود.

قسمت دوم، استفاده از تفریحات کیش به‌خصوص تفریحات آبی و جدید جزیره

تفریحات هیجان‌انگیز و روز دنیا در کیش وجود دارند که شما کافی است تن خود را به آب رسانده و آن‌ها را امتحان کنید. در محل‌های مختلفی این‌تفریحات وجود دارند و شما امکان انتخاب‌های بسیاری را از بین آن‌ها خواهید داشت. تماشا و گذراندن وقت در پارک دلفین یکی از برنامه‌های مناسب برای این ‌روز خواهد بود.

C:\Users\GeniousMonster\Desktop\MCo\New folder (3)\13.jpg

غواصی، شاتل سواری، بنانا‌سواری، فلای‌بورد، پاراسل، گشت هوایی، بانجی جامپینگ و پارک آبی اوشن از بهترین مواردی هستند که ارزش قراردادن در برنامه شما را دارند. این قسمت هیجان‌انگیز می‌تواند یکی از بهترین قسمت‌های سفر شما باشد؛ پس حتما زمانی را به آن اختصاص دهید.

قسمت سوم، گشت‌وگذار در بازار‌ها و مراکز خرید

سومین قسمتی که پیشنهاد می‌کنیم در برنامه سفر تور کیش از شیراز یا دیگر شهر‌ها داشته باشید، خرید یا بازدید از بازار‌های محلی یا مراکز خرید مدرن است. چرخیدن میان مراکز خرید و مراکز تجاری در کیش یکی از زیبایی‌های سفر شما خواهد بود. حتما یکی از روز‌های سفر خود را به این ‌قسمت اختصاص دهید و کنار گشت‌وگذار میان مغازه‌ها، زمانی را برای یک وعده غذای خوشمزه در یکی از رستوران‌های کیش هم درنظر بگیرید. از‌جمله مراکز تجاری کیش که معروف هستند، به موارد اشاره می‌کنیم:

  • مجتمع تجاری کوروش کیش
  • مرکز خرید سارینا کیش
  • مجتمع تجاری پردیس کیش
  • مرکز تجاری کیش
  • مرکز خرید رویا مال کیش
  • مرکز خرید زیتون کیش
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود