آموزش تصویری دانلود فیلم از یوتیوب بدون نرم افزار

0 18

دانلود از یوتیوب راه های فراوانی دارد که برخی از آن ها نیازی به نرم افزار ندارد. برای دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار یکی از راه های ساده این است که ابتدای آدرس سایت یوتیوب عبارت pwn را تایپ کنیم و . …

آموزش تصویری دانلود فیلم از یوتیوب

یوتیوب بعد از گوگل دومین وب سایت بزرگ دنیا بوده و شامل میلیون‌ها ویدیویی است که احتمالا برخی از آن‌ها برای شما جذاب هستند.

متاسفانه در این ویدیوها هیچ دکمه‌ای با عنوان “Download” به چشم نمی‌خورد. پس برای دریافت آن‌ها باید دست به دامن انواع یوتیوب دانلودر بشوید.

یوتیوب یکی از بزرگترین سایت های دنیا است که روزانه میلیون ها نفر از سراسر جهان برای مقاصد مختلف به آن مراجعه می کنند.

این سایت امکان تماشای ویدئوهای آنلاین را به همه کاربران می دهد با این حال امکان دانلود ویدئو از یوتیوب برای کاربران عادی آن فراهم نیست.

دانلود از یوتیوب راه های فراوانی دارد که برخی از آن ها نیازی به نرم افزار ندارد.

روش اول دانلود از یوتیوب

برای دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار یکی از راه های ساده این است که ابتدای آدرس سایت یوتیوب عبارت pwn را تایپ کنیم.

برای مثال اگر آدرس مورد نظر این گونه باشد http://youtube.com/watch?v=example برای دانلود آن بدون نیاز به نرم افزار کافی است این ادرس را به این شکل تایپ کنیم http://pwnyoutube.com/watch?v=example.

در صفحه ای که پس از تایپ این آدرس می آید، گزینه های مختلفی برای دانلود در اختیار ما قرار می گیرد.

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب بدون نیاز به نرم افزار

برای این منظور می توانید گزینه ۹xbuddy.app را انتخاب کنید. البته این تنها سایت نیست و می توانید از سایت های دیگری نیز برای دانلود از یوتیوب استفاده کنید.

پس از وارد شدن به این آدرس چندین گزینه مختلف برای دانلود مشاهده می شود. هر یک از این لینک ها کیفیت های مختلفی از فیلم مورد نظر را شامل می شود.

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب بدون نیاز به نرم افزار

روش دوم دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار

یکی دیگر از روش هایی که می توانید با استفاده از آن ویدئوی مورد نظرتان از یوتیوب را دانلود کنید استفاده از سایت https://www.clipconverter.cc است. در این روش دیگر نیازی نیست به آدرس یوتیوب چیزی اضافه کنید و صرفا کافی است که آدرس مورد نظر را کپی کرده و در این سایت قرار دهید.

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب بدون نیاز به نرم افزار

در این سایت نیز گزینه های کیفیت مختلفی وجود دارد و با کلیک روی هر کدام می توانید آن ها را دانلود کنید. هم چنین می توانید فایل مورد نظر را به صورت صوتی نیز دانلود کنید.

 

منبع:دلـگــرم

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود