آموزش تعمیر فلش مموری خراب و غیر قابل استفاده

0 17

فلش مموری مشکلات عدیده ایی دارد که گاهی رفع آنها باعث مشکل از دست دادن فایل ها می شود خوب برای رفع مشکلات فلش آموزش هایی وجود دارد که البته در مطالب بعدی راجع به آن مطالب بیشتری به اشتراک خواهم گذاشت اما ….

تعمیر فلش مموری خراب

حتما برای شما این اتفاق افتاده تا یک فلش Transcend داشته باشید و اذیتتون کرده باشه،مثلاً از کار بیوفته یا وقتی فایلی را می خواهید در آن Copy کنید copy انجام نشه و بسیاری از این قبیل مشکلات.

در این پست شما یاد میگیرید که اگر این گونه فلش ها خراب شد چه راهی وجود دارد تا شاید بتوان فلش مموری سوخته را مجددآ احیا نمود.توسط این نرم افزار ۹۰ درصد امکان بازیابی فلش های معیوب و سوخته وجود دارد.

در نرم افزار JetFlash Online Recovery عملیات بازیابی به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت صورت میپذیرد. کافیست که فلش مموری معیوب را به پورت USB رایانه وصل کنید و سپس به اینترنت متصل شوید در این هنگام با اجرای نرم افزار خواهید دید که عملیات بازیابی و تعمیر فلش توسط فشردن دگمه ای که از شما میخواد انجام میپذیرد .

ضمناً یاد آور میشوم این نرم افزار مخصوص فلش های Transcend ساخته شده و زمانی که در حال انجام هست به سایت سازنده وصل میشود و نرم افزار داخل چیپ های این فلش بازیابی و باز سازی میشود

  1. نکته: این نرم افزار در نسخه های متفاوتی ارائه شده است در صورتی که با پیغامی مبنی بر اینکه فلش شما شناسایی نشد روبرو شدید کافی است ورژن نرم افزار را تغییر دهید.
  2. نکته: اگر فلش را به سیستم وصل کردید و در My Computer آن را ندیدید و حتی در Device Manager و در Disk Management هم نبود احتمالاً فلش شما کاملاً از مدار خارج شده و فقط در Recycle Bin جایی دارد.

 

منبع:دلـگــرم

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود