آیا می توان آدرس ایمیل را تغییر داد ؟

0 16

در این مطلب یک ترفند جالب به شما آموزش داده ایم که به وسیله آن می توانید یک آدرس ایمیل جدید برای خود در ایمیل سابق ایجاد کنید. با مجله اینترنتی دلگرم همراه باشید.

چگونه آدرس ایمیل یاهو را تغییر دهیم؟

احتمالا برایتان پیش آمده که بخواهید آدرس ایمیل خود را به دلایل مختلفی تغییر دهید. باید بدانید برای تغییر آدرس ایمیل راهی جز ایجاد یک ایمیل جدید وجود ندارد…. در واقع، آدرس جدید به معنای یک ایمیل جدید است و نمی توان آدرس ایمیل را تغییر داد. ولی اگر از آدرس ایمیلتان رضایت ندارید می توانید یکی ازاین دو کاررا انجام دهید:

 1. حذف حساب کاربری و ایجاد یک حساب جدید
 2. ساختن ID دوم

راه بهتر این است که یک آرس ایمیل دوم (ID دوم) بسازید به طوری که دیگران بتوانند به آن آدرس برایتان مطلب ارسال کنند و شما در صندوق ورودی ایمیل فعلی تان پیام هایشان را دریافت کنید. همچنین شما نیز می توانید از طریق ایمیل فعلی ولی با آدرس جدید برای دیگران ایمیل ارسال کنید. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید.

نحوه ایجاد آدرس ایمیل دوم در یاهو

  • ۱ وارد ایمیل خود شده در قسمت بالای سمت راست صفحه روی علامت چرخ دنده کلیک کرده و وارد گزینه Settings شوید. یا روی گزینه Options دربالای صفحه کلیک کنید و ازلیست ظاهرشده گزینه Mail Options یا More Options را انتخاب کنید.
تغییر آدرس ایمیل
مرحله (۱)
 

  • ۲ در پنجره باز شده روی گزینه Accounts در سمت راست کلیک کنید.
آیا می توان آدرس ایمیل را تغییر داد ؟
مرحله (۲)
 

  • ۳ در پنجره سمت راست روی گزینه Create an extra email address کلیک کنید.
تغییر آدرس ایمیل
مرحله (۳)
 

  • ۴ در صفحه باز شده در قسمت مربوطه آدرس دلخواه خود را وارد کرده یا یکی از آدرس های پیشنهادی در قسمت پاینن تر را انتخاب کنید. پس از تایپ آدرس دلخواه خود بر روی دکمه Check Availability کلیک کنید.
تغییر ادرس ایمیل
مرحله (۴)
 

  • ۵ اگر پیغامی مانند پیغام مشخص شده در عکس را مشاهده کردید، به این معناست که آدرس مورد نظر شما قبلا انتخاب شده و شما باید آدرس دیگری را انتخاب کنید و مجددا دکمه Check Availability را بفشارید.
عوض کردن آدرس ایمیل
مرحله (۵)
 

  • ۶ نمایش پیغام مشخص شده در عکس به منزله امکان انتخاب آدرس مورد نظر شماست.
تغییر آدرس ایمیل
مرحله (۶)
 

  • ۷ پس از مشاهده پیغام تایید آدرس انتخابی شما، روی Choose کلیک کنید.
تغییر ادرس ایمیل یاهو
مرحله (۷)
 

  • ۸ با مشاهده صفحه بالا عبارت موجود در کپچا را وارد نموده و تایید کنید.
تغییر ادرس ایمیل
پایان
 

اکنون آدرس ایمیل جدید شما قابل استفاده است و می توانید به وسیله آن ایمیل ارسال یا دریافت کنید. با این کار پس از مدتی، ایمیل ها به آدرس جدید ارسال خواهند شد. این موضوع ممکن است کمی زمان ببرد.

مزیت ساختن ID دوم آن است که بدون حذف حساب کاربری می توانید با آدرس ایمیل جدید درکنار ID قبلی خود می توانید وارد پست الکترونیکی تان شوید و نامه های دوستانتان را که ID قبلی شما را دارند را نیز دریافت کنید. به این نکته توجه کنید که هرسال ففط یک بارمی توانید ID دوم بسازید.

 

منبع:دلـگــرم

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود