آموزش قدم به قدم Private کردن اکانت اینستاگرام

0 8

خصوصی کردن اکانت اینستاگرام روشی مناسب جهت حفاظت از حریم شخصی افراد میباشد. در این مقاله روشی ساده برای private کردن حساب اینستاگرام به شما اموزش میدهیم

 خصوصی کردن و یا Private کردن اینستاگرام بسیار ساده است. وقتی شما پستی در اینستاگرام قرار می دهید، همه می توانند این پست را ببینند. حتی با قرار دادن هشتک قبل توضیح هر یک از عکس ها یا فیلم ها، افراد دیگر می توانند با جستجوی مطلب مشابه، آن عکس را مشاهده کنند.

همه این کار هایی که گفته شد برای اکانت هایی می باشد که به صورت عمومی است. ولی اگر اکانت خود را Private (خصوصی) کنید، افراد دیگر بدون اجازه شما نمی توانند به عکس ها و فیلم های شما دسترسی پیدا کنند. به این کار به صورت متداول قفل کردن اکانت اینستاگرام هم گفته میشود.

چگونه حساب اینستاگرام را شخصی (پرایوت) کنیم؟

ابتدا نرم‌افزار اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید و مراحل زیر را بررسی کنید:

مرحله ۱: نرم‌افزار اینستاگرام را بر روی گوشی آیفون یا اندروید خود نصب کنید.

خصوصی کردن اینستاگرام

مرحله ۲: بعد، همانند تصویر از منوی پایین نرم‌افزار روی آیکون profile خود ضربه بزنید. در اینجا آیکون آدم می‌­بینید که با ضربه زدن به آن می­‌توانید صفحه خودتان را مشاهده کنید.

پرایوت کردن اینستاگرام

مرحله ۳: در اینجا، بین تنظیمات گوشی آیفون و اندروید تفاوت‌هایی وجود دارد.

اگر از گوشی آیفون استفاده می‌­کنید، کنار دکمه Edit Profile روی Settings (آیکون چرخ دنده) ضربه بزنید.

اگر از گوشی اندروید استفاده می­‌کنید روی آیکون “سه نقطه عمودی“ در گوشه سمت راست بالای صفحه گوشی ضربه بزنید.

مرحله ۴: در حال حاضر از طریق گوشی آیفون یا اندروید خود، پایین بروید و اسلایدر گزینه Private Account را فعال کنید تا اکانت خصوصی اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون فعال شود.

شما با موفقیت اکانت اینستاگرام خود را از عمومی به خصوصی تبدیل کردید.

شخصی کردن اکانت اینستاگرام

از حالا به بعد، کسی که می­‌خواهد پست‌های شما را مشاهده کند، بایستی درخواست Follow Requst ارسال کند، شما یک پیغام دریافت خواهید کرد. این پیغام در آیکون قلب پایین صفحه قابل مشاهده است. به سادگی روی آن نماد ضربه بزنید و درخواست را تایید کنید.

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

 

منبع:دلـگــرم

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود