درباره طراحی سایت بیشتر بدانید

0

آیا می‌دانید برای ساخت یک سایت به چه چیزهایی نیاز دارید؟ ما در این مقاله شما را با ملزومات داشتن یک سایت، روش های طراحی سایت و مهمترین نکات بهینه سازی سایت آشنا خواهیم کرد.

 امروزه با توجه به تقاضا، بسیاری از کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن رفته اند ولی دراین میان آیا همه آنها موفق بوده‌اند؟ خیر! اولین چیزی که شما در دنیای مجازی به آن نیاز دارید یک سایت خوب است که با یک کلیک ساده  مخاطبان بتوانند از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند  به این صورت شما هم فروش بیشتری خواهید داشت و تبدیل به یک برند خواهید شد. با ما همراه باشید تا شما را به طور کامل با طراحی سایت آشنا شوید.

برای ساخت سایت چه چیزهایی لازم است؟

طراحی  سایت نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد و باید توسط یک تیم کاربلد انجام شود که از صفر تا صد کار را بتوانند انجام دهند.

وب سایت با  موارد زیر معنا پیدا می کند

۱. دامنه

به زبان ساده بخواهیم بگوییم  دامنه همان اسم یا آدرس سایت شما است. شما با توجه به نوع کسب وکارتان می توانید دامنه مناسب را برای خود انتخاب کنید. بهتر است با چند دامنه آشنا شویم

Com که از کلمه commercial ، net از network و org از organization گرفته شده است. که به ترتیب به معنای تجاری، شبکه و سازمان هستند که با توجه به زمینه کاریتان باید آن را انتخاب کنید

۲. وب سرور

هنگامی که صفحه ای را جستجو می کنید آن صفحه برای شما بارگزاری می شود می دانید چگونه این اتفاق می افتد؟ اینجاست که اسم وب سرور به میان می آید.  وب سرور در واقع  کامپیوتری است که تمام اطلاعات سایت در آن ذخیره می شود و هر زمان کاربر اطلاعاتی را درخواست کند اطلاعات و داده ها را در دسترس آنها قرار می دهد.

روش های طراحی سایت

ساخت سایت نیاز به طراحی و کدنویسی هم دارد. طراحی سایت به دو صورت دینامیک و استاتیک صورت می گیرد.

۱. استاتیک

در این نوع طراحی محتوا را برنامه نویس یا طراح سایت تهیه و مشخص می کنندو مدیر سایت نمی تواند هیچ گونه تغییری در آن ایجاد کند و برای هر تغییری نیاز به طراح سایت است.

۲. دینامیک

دینامیک دقیقا بر خلاف  استاتیک است و مدیر سایت می تواند هر تغییراتی در آن ایجاد کند. مثلا می تواند محتوا اضافه کند و یا اصلا  صفحات جدیدی را بسازد.

سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا قابلیت انتشار محتوا، ویرایش و حذف آن را در وب سایت ممکن می کند و نیازی به کد نویسی نیست و خیلی راحت می توانید محتوا را در سایت تغییر بدهید و یا اضافه کنید.

قالب سایت چیست

قالب سایت چیست؟

قالب سایت هر چیزی که کاربر آن را می بیند را شامل می شود از رنگ بندی ،لوگو، فونت گرفته تا رسپانسیو بودن سایت و محل قرار گرفتن المان ها توسط قالب سایت تعیین می شود. یادتان باشد قالب سایت نیاز به دانش تخصصی برنامه نویسی دارد.

تمام نکات بالا را توضیح دادیم ولی برای دیدن و لمس کردن می توانید برای دیدن بهترین نمونه طراحی سایت اختصاصی به سایت ما در ریراکو مراجعه کنید.

چطور سایت ارزشمند داشته باشیم؟

یادتان باشد  اگر زیباترین سایت را هم داشته باشید به تنهایی کافی نیست آنقدر رقیبان زیاد هستند که شما باید همیشه از آنها جلوبزنید یکی از مهمترین نکات بهینه سازی سایت است. وقتی شما کلمه ای را جستجو می کنید چند سایت در رتبه های برتر هستند که به همین علت هم بازدید بیشتر و در نتیجه فروش بیشتری هم خواهند داشت. سئو باعث می شود که شما بتوانید به رتبه های اول برسید شاید بپرسید چگونه؟ با کلمات کلیدی مناسب، محتوای غیر کپی و خیلی کارهای دیگر به گوگل ثابت می کند که شما ارزشمند هستید. برای شماوره و انجام خدمات سئو در ریراکو کافیست به قسمت خدمات ریراکو سئو مراجعه کنید تا به طور کامل با خدمات ما آشنا شوید.

منبع ستاره
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود