چگونه در یک سال صدهزار فالوور داشته باشیم؟

0

مارک زاکربرگ می‌گوید:« فرض این که اینستاگرام یک اپلیکیشن به اشتراک گذاری تصویر است؛ درست مثل دانستن روزنامه به عنوان مجله اشتراک گذاری نوشته هاست. ماهیت اصلی اینستاگرام، راجع به شبکه سازی بین افراد است». بنابراین باید پیش از فعالیت در اینستاگرام بدانیم که این ابزار برای چه کاری و با چه هدفی ساخته شده است.

 ایجاد تعامل میان افراد از مهم‌ترین اهداف اینستاگرام بوده است. تقریبا همه‌ی ما به این شبکه‌ی اجتماعی می‌رویم تا بتوانیم با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشیم، برندها و شرکت‌هایی که به آن‌ها علاقه داریم را دنبال کنیم. همچنین با استفاده از اینستاگرام از اخبار این برندها مطلع شده و با آن‌ها تعامل ایجاد می‌کنیم.

ما در این نوشته به این نکات خواهیم پرداخت که چگونه در عرض یک سال تعداد فالوورهای خود را به صدهزار نفر برسانیم. البته منظورمان فالوورهای واقعی و باکیفیت است که به خواسته‌ی خود و به صورت کاملا هدفمند وارد پیج شما شده و شما را فالو می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم که به دستورالعمل‌های این مقاله دقت کنید و آن‌ها را چندین بار پیاده سازی کنید تا به صورت کامل یاد بگیرید.

خرید فالوور اینستاگرام

چند نکته‌ی مهم درباره اینستاگرام که قبل از هر چیزی باید بدانید

لازم است بدانید که اینستاگرام در سال ۲۰۱۱ وارد بازار شد و افراد شروع به استفاده از آن کردند. در آپریل ۲۰۱۲ شرکت فیسبوک این اپلیکیشن را به قیمت ۱ میلیارد دلار خرید. در حال حاضر تعداد کاربران فعال در هر ماه ۱ میلیارد نفر تخمین زده شده. بیش از ۶۸ درصد از مردم در سراسر جهان برای خود یک حساب اینستاگرامی ایجاد می‌کنند تا بتوانند با افرادی که محتوا تولید می‌کنند، ارتباط بگیرند. آمارها نشان داده است که حدود ۴۰ میلیون ایرانی در حال استفاده از این شبکه‌ی اجتماعی هستند. در نتیجه واضح است که اینستاگرام تا چه حد برای کسب و کارها مهم و مفید تلقی میشود.

در واقع اینستاگرام فضایی است که به  وسیله‌ی آن می‌توانید از محتواهای دیگر ایده گرفت، به تعداد بسیار زیادی از مخاطبان دسترسی پیدا کرد و از نظرات آن‌ها آگاه شد.

پژوهشگران به این نتیجه رسیده‌اند که کاربران اینستاگرام در هر سال در حال افزایش است. تحقیقات مجله‌ی فوریس نشان دهد است که  کسب و کارها در هر ماه بین ۲۵ تا ۱۰۰ هزار دلار برای بازاریابی در  اینستاگرام هزینه می‌کنند. این رقم در ایران به ۵ میلیارد تومان در هر ماه می‌رسد. بعضی از سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرها برای یک تبلیغ خود که به صورت استوری است ۱۵ میلیون تومان می‌گیرند.

در هر حوزه‌ای که فعال باشید و هر محصولی که داشته باشید تا زمانی که کار شما منافاتی با قانون نداشته باشد می‌توانید خیلی راحت اقدام به فروش و کسب درآمد کنید اما چرا؟

به این خاطر که تعداد لایک‌های اینستاگرام در هر روز ۴.۲ میلیارد تخمین زده شده است. آمارها نشان داده است که اینستاگرام از تبلیغات خود به درآمدی بیش از ۲۰ میلیارد دلار در سال رسیده است. ارزش فعلی اینستاگرام بالغ بر ۱۰۰ میلیارد دلار است. بیش از ۲۵ میلیون حساب کاربری تجاری در سطح جهان در حال فعالیت در این شبکه‌ی اجتماعی‌اند. ۲ میلیون تبلیغ دهنده در سراسر جهان در اینستاگرام وجود دارند. تمام این عوامل در کنار هم نشان می‌دهد که فعالیت در اینستاگرام تا چه حد می‌تواند سودآور باشد.

میزان استفاده از ابزارهای دیجیتال در سراسر جهان و ایران

در بین ابزارهای دیجیتال جدید اینستاگرام رتبه‌ی ششم را از لحاظ بازدید از آن خود کرده است. میزان بازدید از این ابزارها به ترتیب به این شکل است: گوگل، یوتیوب، فیسبوک، توییتر، ویکی پدیا و اینستاگرام. بنابراین اگر خواهان این هستید که کسب و کار خود را توسعه دهید، نیاز است که حتما یک پیج در اینستاگرام ایجاد کرده و اقدام به فعالیت در این بستر کنید.

البته این امر در کشور ما متفاوت است. برای مثال یوتیوب، فیسبوک و توییتر در ایران بازدید چندانی ندارند و حتی بسیاری از مردم آن‌ها را نمی‌شناسند. بنابراین اگر بخواهید از طریق این ۳ پلتفرم کسب و کار خود را راه بیاندازید، قطعا با شکست مواجه خواهید شد. پینترست هم یکی از ابزارهای پراستفاده در ایران است و محتوای تصویری آن برای مخاطبان جذابیت بسیاری دارد. اما به خاطر این که از امکانات اینستاگرام برخوردار نیست کمتر مورد توجه قرار گرفته است. به همین خاطر بین پلتفرم‌های مختلف در ایران، اینستاگرام بهترین گزینه‌ی پیش روست.

خرید فالور اینستاگرام

چرا اینستاگرام؟

اینستاگرام به واسطه‌ی قابلیت‌های بصری که دارد؛ مانند امکان انتشار عکس، برخورداری از صدها فیلتر، امکان انتشار پست‌های ویدئویی، IGTV، استوری‌ها، امکانات جالب موجود در بخش استوری، دایرکت، امکان سیو کردن پست‌ها، سنجش و رتبه بندی پست‌ها بر اساس محتوا و بازخورد مخاطبان، توجه به تعامل، برخورداری از ابزارهای مورد نیاز جهت دیجیتال مارکتینگ مانند insights و … بهترین فضایی است که می‌توانید برای رشد کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

برای شروع فعالیت در اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

به عنوان مدیر یک کسب و کار و کسی که قرار است ادمین یک پیج باشد، نیاز است که در ابتدا با خود مفهوم اینستاگرام و امکانات آن آشنا شوید. بعد از آن نیاز است که با مفاهیمی مانند نوشتن BIO آشنا شوید و یک تصویر خوب برای پروفایل خود انتخاب کنید. سپس بایستی یاد بگیرید که چه انواعی از محتوا در اینستاگرام وجود دارد و شما چگونه باید محتوایی تولید کنید که مخاطب را با خود درگیر کرده و به سوی خود جذب کنید. در نهایت یاد می‎گیرید که الگوریتم‌های اینستاگرام بر چه اساسی کار می‌کنندو چگونه می‌توان با آشنایی بیشتر با آن‌ها به موفقیت در حوزه‌ی کسب و کار رسید.همچنین می توانید برای افزایش سرعت با خرید فالوور اینستاگرام نیاز های خود را به سرعت برطرف نموده و پیج خود را به بهترین حالت خود برسانید.

سخن پایانی

بیل گیتس در یکی از جملات خود می‌گوید که :« هر دستاورد بزرگی که در اطرافتان می‌بینید، با یک عزم جدی شروع شده است». این جمله نشان دهنده‌ی این موضوع است که داشتن عزم راسخ و تلاش برای رسیدن به اهداف تا چه حد در موفقیت مهم و ضروری است. امروزه منابع و اطلاعات بیش از هر زمان دیگری در اختیار ماست و هر کسی که بخواهد می‌تواند از آن‌ها استفاده کرده و نکات مهم را بیاموزد. تنها چیزی که به آن نیاز داریم، تلاش پیوسته و هدفمند است تا بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنیم.

منبع ستاره
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود