روزت رو با این مراقبه ها شروع کن

0

مدیتیشن یا مراقبه امروز به یکی از نیازهای انسان مدرن تبدیل‌شده است.

انسانی که درگیر با چالش‌ها و استرس‌های روزانه و گسسته از بسیاری باورهای کهن به دنبال مأمنی برای تمدد اعصاب، آرامش و رسیدن به صلح درونی می‌گردد.

مراقبه ممکن است یک سنت باستانی باشد، اما به‌عنوان راهکاری مؤثر در فرهنگ‌های سراسر جهان برای ایجاد حس آرامش و هماهنگی درونی تمرین می‌شود.

430

مراقبه با بسیاری از آموزه‌های مختلف مذهبی پیوند دارد، اما نه در مورد ایمان که بیشتر در مورد تغییر ادراک، پیدا کردن آگاهی و دستیابی به صلح است. این روزها که زندگی با بحران همه‌گیر کووید ۱۹ پیش می‌رود و همه مردم نیاز بیشتری به کاهش استرس و مطالبه زندگی دارند، مدیتیشن بیشتر از همیشه محبوبیت پیدا کرده است.

مراقبه شاید در ابتدا سخت و بی‌فایده به نظر برسد، اما با شروع آن و مشاهده‌ی اثرات مثبتی که بر ذهن و جسم دارد به انجام آن ترغیب می‌شوید. برای شروع می‌توانید از روزی دو دقیقه شروع کنید. همین مقدار کم، به مرور زمان به یک عادت دائمی و پایدار تبدیل می‌شود. شاید دو دقیقه مراقبه تأثیر قابل توجهی نداشته باشد، اما این کار را به یک عادت روزانه تبدیل می‌کند .

خانم مصیح جعفرزاده، شخصی ست که سالها بر روی مراقبه تحقیق و پژوهش انجام داده

و ما میتوانیم هم اکنون مراقبه های بسیاری را از این بانو در فضای مجازی ببینیم

ایشان در زمینه های مختلفی مراقبه تولید کردن و به رایگان در دسترس عموم مردم قرار دادن

جهت استفاده از این مراقبه های خاص

به وب سایت یا اینستاگرام

خانم مصیح جعفرزاده

مراجعه نمایید

488

بسیار سپاسگذاریم از خانم مصیح جعفرزاده که با مراقبه های خود زندگی را به ما بخشیدن

338

پانوشت:

معصومه جعفرزاده ( Masoumeh Jafarzade ) معروف به مصیح جعفرزاده ( Masih Jafarzade ) متولد ۳ مهر ۱۳۵۴ استاد و مدرس موفقیت و نویسنده کتابهای قانون جذب ثروت و تغییر باور مالی و همچنین مربی بین المللی مهارت های زندگی و کار آفرینی با بیش از ۲۰ سال سابقه تحقیق و پژوهش در زمینه ی قانون جذب و تغییر باور مالی

ایشان در حال حاضر، روی آموزش رایگان توسعه کسب کار در فضای مجازی فعالیت می کند

وب سایت: jafarzade.com اینستاگرام jafarzademasih

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود